.

.

Melasta 18V 1500mAh NICD Батерија за Dewalt Моќ Алатка DC9096 DC9099 388683-12 651034-01 DE9039 DE9095

Melasta 18V 1500mAh NICD Батерија за Dewalt Моќ Алатка DC9096 DC9099 388683-12 651034-01 DE9039 DE9095

DEN 2111.52
DEN 1647.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ве молиме контактирајте не преку порака,e-mail,или трговија со датот.
За Повратни Информации
1. Ве молиме да обрнете внимание за транспорт на стоки и веднаш контактирајте ја вашата локална царинска за царинење. Вашата цел адресата МОРА да НАТПРЕВАР ќе Превозот адреса. Увоз доход и должност или други царински давачки не се вклучуваат во објектот цена или товар на трошоците.
Ве молиме не го стави на ред за овој производ, ние не се сигурен начин да се испрати на батеријата вашата адреса во моментов.
За Испорака
1. Транзит пати може да се разликуваат,особено
за време на сезона. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ве молиме контактирајте не преку Трговија Менаџер или Букви пред да замине неутрален(3 Ѕвезди) или негативни(1-2 Ѕвезди) повратни информации. Проверете пакетот и Објектот,внимателно. Нашите производствени капацитети се произведуваат според најновите меѓународни стандарди како што се ISO14000,CE,КС,CB,Ro HS. Тоа е можно да се намали тарифи,но тоа не може да се избегне.
Овие трошоци се купувачот одговорност.
Ве молиме не го отвори спорот за нас,ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било какви проблеми.
Враќање&Наплата
1.
MELASTA не е само еден од повеќето проширување компании во секторот на преносни моќ решенија,но, исто така, една од најпознатите флексибилни моќ на услуги кој е во состојба да понуди комплетен спектар на мобилни енергетски производи(батерии,полначи,дополнителни производи,итн)
​. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Користи само со највисок квалитет клетки, безбедно со брза-полнење технологија при обезбедување overcharge
и над-испуштање заштита за да се зголеми животниот век на батеријата.
Царина
1. Позитивни Повратни информации(5 Ѕвезди) е многу важен за нас,ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и ве молиме да ни веруваат. Ве молиме Имајте во предвид : Човек направени дефекти не се гарантирани,таква штета по користење,оштетувања од вода и така натаму. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
MELASTA се ангажирани во производството и продажба на полнење батерии и полначи информации во различни модели.
Ве молиме имајте во предвид :
За клиенти во Канарските Острови од Шпанија, чии поштенски код е 35000-35999 или 38000-38999. Цел ќе биде прогласен на пониска вредност.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот. 100% Сосема Нов Батеријата. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Нашата цел е задоволството на клиентите.
Melasta 18 V 1500m Ah NICD Батерија за Dewalt Моќ Алатка DC9096 DC9099 388683-12 651034-01 DE9039 DE9095
Бренд : MELASTA
Модел Бр. Сите Melasta брендирани предмети носат 1 година гаранција против производителот дефекти.100% Компатибилни - Ќе не празнина вашата оригинална гаранција. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас. : DL-DEW-18
Батерија Тип : Ni-CD батеријата SCx15
Капацитет : 1500m Ah/27 Wh
Напон : 18 V
Боја : Црна
Димензии : 136*81*113mm
Тежина : 818g
1.
И нашите заштита дава само на плаќање начини прифатени од страна Ali Express платформа. :
Dewalt DC9096,Dewalt DE9039,Dewalt DE9095,
Dewalt DE9096,Dewalt DE9098,Dewalt DW9095,
Dewalt DW9096,Dewalt DW9098,Dewalt DE9503,
Одговара Модел :
Dewalt DC серија
DC515 B,DC515 K DC515 N,DC520 KA DC527(Блиц светлина) DC527(Флеш светла)
DC530 KA DC545 K DC546 KDC550 DC550 B DC550 KA DC608 B DC608 K DC616 K
DC618 DC618 K DC618 KADC628 K DC668 KA DC720 KADC721 KA DC721 KB DC725 KA
DC725 KB DC729 KA DC759 DC759 KA DC759 KB DC820 BDC820 KA DC820 KB DC821 KA
DC823 B DC823 KA DC825 BDC825 KA DC825 KB DC920 KA DC925 DC925 KA DC925 KB
DC925 VA DC926 KA DC926 VADC987 DC987 KA DC987 KB DC988 DC988 KA DC988 KB
DC988 VA DC989 KA DC989 VADC998 KB DCD690 KL DCD760 BDCD775 B DCD920 B2 DCD925
DCD925 B2 DCD940 KX DCD950 B DCD950 KX DCD950 VX DCD959 KX DCD959 VX DCD970 KL DCD980 L2
DCD985 L2 DCF059 KL DCF826 KL DCG411 KL DW056 DW056 K
Dewalt DW серија
DW056 K-2 DW056 KS DW056 N DW057 K DW057 K-2 DW057 N DW059 DW059 B DW059 K-2
DW908 (Блиц Светлина) DW919(Блиц Светлина) DW932 DW933 DW933 K DW934 DW934 K-2 DW934 K2 DW934 K2 H
DW936 DW936 K DW938 DW938 K DW959 K-2 DW960 DW960 B DW960 K DW960 K-2 DW987 DW987 KQ DW988
DW988 KQ DW989 DW995 DW997 DW997 K-2 DW999 DW999 K DW999 K-2 DW999 K2 DW999 K2 H DW999 KQ
Ctrl + F за да го најдете вашиот сопствен PN & Модел
Пакетот Вклучува :
1* замена 18 V 1500m Ah Ni-CD батеријата,
1*упатството за
Начин На Плаќање
Генерално,ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка;moneybookers;Т/T;western union.

Кон својствата

Број На Модел На:
DL-DEW-18
Замена На Батеријата:
Yes
Поставете Тип:
Само Батерии
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Батеријата Број:
1pcs
Бренд Име:
melasta
Тип:
Ni-CD
Големина:
136*81*113mm
Напон:
18V
Тежина:
818g
Капацитет:
1500mAh
боја :
жолта&црна
Номиналниот Капацитет:
1500mAh
is_customized:
Yes
Замена На Батеријата:
Yes

Најдобри предлози во категоријата