.

.

4pcs/многу 701430 220mAh 3.7 V Литиум Полимер Батерии за Bluetooth Слушалки Дигитални Производи Мобилни DVD Massager

4pcs/многу 701430 220mAh 3.7 V Литиум Полимер Батерии за Bluetooth Слушалки Дигитални Производи Мобилни DVD Massager

DEN 719.52
DEN 547.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Без мемориска ефект : може да се користи во секое време, бесплатно, на испуштање на употреба;
7.
5681 Батерија Li-Полимер Батерија
Овој модел на батерии и е прилагодена направени од страна на фабриката, тие можеби немаат доволно акции , ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи редот. Нема загадувањето на животната средина : не содржат кадмиум, олово, жива и други штетни материи, е eviromental енергија.
Answer : ___________________________ Note : Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETS-Експрес испорака метод. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и во детали.
Ние исто така снабдување на висок квалитет на литиум полимер батерии. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објектот во рок од 15 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина.7 V Литиум Полимер Батерии за Bluetooth Слушалки Дигитални Производи Мобилни DVD Massager
Предности :
1. Мала тежина, тенка дебелина, може да се направи во било која форма. Инаку ние би можеле да го промените други превозот метод на бродот на наредби. За повеќе информации и производи, ве молиме слободно да ја посетите нашата продавница. Ако не сте добиле вашиот парцела во рамките на 50 дена од плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да се прошири на заштита на време за вас. Некои посебни проблеми може да предизвика одложување, особено за време на шопинг сезона. ви благодариме
4pcs/многу 701430 220m Ah 3. И ве молиме да ни нудат бројот на вашиот телефон и поштенски код да се обезбеди поштата може да стигне до вас. Високо ниво на безбедност : под кратки-коло, overcharge, над-испуштање, шок, вибрации, прободе, висока температура, и други екстремни услови, нема да ја добиете оган, нема експлозија и карактеристики останати карактеристики;
6. Ние ќе ги пратите пратката и да ви понуди решение што е можно поскоро. Широко се користи во : MP4, MP3, Bluetooth слушалки, лап-топ компјутери и PDA и е-влада терминали.
Вистинска големина на батеријата ќе има мали промени , но ние гарантираме ова е вистинскиот модел на батеријата. Долг работен век : 500 пати на полнење и празнење, батерија со капацитет од не помалку од 80% се оценети со капацитет;
5. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек. Руски пријатели се обрне внимание : ве молиме пополнете во примачот име и презиме кога ќе го поставите цел, поради новата политика на руската поштата, инаку ќе си веројатно може да не прими пратката успешно. Ние нудиме на големо & количество цел и да го прифатат dropship.
Пакетот вклучува :
4 парчиња на 701430 Li-полимер bluetooth батерии. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. "Се проценува Време на Испорака" е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга. Мобилен големина спецификации може да се прилагоди според барањата на клиентот.

Кон својствата

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Број На Модел На:
701430 Li-Полимер батерија Bluetooth Батерии
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
WAMA
Батеријата Број:
4
Номиналниот Капацитет:
220mAh
Карактеристики:
Батерија Li-ion литиум Полимер батерија
Пакетот Вклучува:
4 парчиња на 701430 Акумулатори
Стандард/Номинален Напон:
3.7 V
Температура:
-20~+60 C
Струја На Полнење:
0.5(А)
компатибилен за:
Bluetooth Слушалки Selfiestick Earpods Дигитални Производи
Тежина:
appx. 16.5 g
Големина:
7.0*14*30мм
Пад на превозот:
Yes
Замена На Батеријата:
Yes

Најдобри предлози во категоријата