.

.

9pcs/многу нови Виски Рум Мраз Камења Пијалоци Кулер Коцки Пиво Карпи Пиење вотка Ладење блок се Топи Бар Ладилници + Гранит Торбичка

9pcs/многу нови Виски Рум Мраз Камења Пијалоци Кулер Коцки Пиво Карпи Пиење вотка Ладење блок се Топи Бар Ладилници + Гранит

DEN 443.52
DEN 337.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
Идеален за пиење со виски или пиво или други пијалаци.
За разлика од коцки мраз, тие нежно кул вашиот пијалок без разредување нив.
Издржливи, може да се користи повторно и повторно откако ќе се мијат нив.
Донесе mellow студ да го пиете, не се топи или вода долу на добар вкус.
Каменот се заоблени рабови, спречување на гребење.
Камења не додадете која било вкусови или мириса, се безбедни за употреба.
Спецификации :
Боја : Светло Сива
Материјали : Камен
Количина : 9 компјутери
Камен Големина : Прибл. 2 * 2 * 2cm (+-0.2 см)
Пакет Големина : 13 * 10 * 2.5 cm / 5.12 * 3.94 * 0.98 во (L * W * H)
Пакет Тежина : 162g / 5.7 оз
Пакет Листата :
9 * Мраз Камења
1 * Торбичка
Нема следење на број за мали наредби(помалку од 7 USD), но со серија на број за да се потврди превозот статуи. Се надевам дека ќе се разбере дека . Ви благодариме ! Имајте пријатен ден !
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Тип:
Кофи, Ладилници & Носители
Кофи, Ладилници & Тип На Носители:
Вино Ладилници & Chillers
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ
Број На Модел На:
мраз камен
Бренд Име:
AIHOME
Материјал:
Камења
боја:
Како слики прикажани
Бесплатен превозот :
Yes
Пад на превозот:
Поддршка
е-customzied:
Yes

Најдобри предлози во категоријата