.

.

Нерѓосувачки Челик Алкохол Дух алкохол грозје Pourer Проток на Вино во Шише Фрлаат Spout Затка Barware бар Oxygenating вино pourer

Нерѓосувачки Челик Алкохол Дух алкохол грозје Pourer Проток на Вино во Шише Фрлаат Spout Затка Barware бар Oxygenating вино

DEN 96.00
DEN 59.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики
Материјал : не ' рѓосувачки челик spouts со гумена тапа
Нордиските договор дизајн.
Одговара на стандард шише вино necks.
Се применуваат на сите видови на шише устата.
Се применуваат во ресторани, хотели и ресторани, барови, клубови, КТВ, кафулиња и така натаму.
Спецификации
Боја : Сребро& Црна
Објектот големина : 113*29mm
Нето тежина : 17g
Пакет тежина : 27g
Пакување на содржина
1 x Шише Вино Pourer
Внимание :
1. сте имале зачувано повеќе : со цел да ви овозможат најдобра цена,ние ги отстрани следење број од поштата која може да ви помогне да заштедите пари,така што не постои следење на број за мали цел( цел цена ,ако навистина треба следење на број,ве молиме контактирајте со нас пред да се изврши наредбата и да се плати $2 повеќе за следење на број,ви благодариме за вашиот разбере.
2. Нема Спор ве молиме : i f сте имале било каков проблем,ве молиме да се чувствуваат лесно да контактирате со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот,ве Молам ве молам ве молам без спор, тоа ќе им наштети на односот на нас,но нема да помогне да се реши проблемот.
Уживајте во ред и ви посакувам добро време!!
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Бренд Име:
AIHOME
Лентата За Алатки Тип:
Вино Pourers
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
Кујната Опрема
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Дијаметар:
Тип:
Лентата За Алатки
боја:
Како слики прикажани
Бесплатен превозот :
Yes
Пад на превозот:
Поддршка
е-customzied:
Yes

Најдобри предлози во категоријата