.

.

SHENHONG 6 Дупки Дијамант Чоколади Торта Мувла 3D Мус Торта Габи, За сладоледи Bakeware Геометриски форми Moule Пан

SHENHONG 6 Дупки Дијамант Чоколади Торта Мувла 3D Мус Торта Габи, За сладоледи Bakeware Геометриски форми Moule Пан

DEN 633.12
DEN 348.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


SHENHONG Дијамант Торта Мувла 3 D Мус Торта Габи, За сладоледи Чоколади Пан Bakeware Геометриски форми Moule
Материјал : Силикон
Боја : Бела
Пакет Содржи : 1 Парчиња Мувла
Невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, impermeable, лесен за чистење.
Одлична за правење Леб Chiffon Кифла Ангел Храна Мус Десерт, Торта Тесто Пусти Печени колачи и повеќе.

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Бренд Име:
SHENHONG
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
дијамант мувла

Најдобри предлози во категоријата