.

.

Двојно Ролери Пица Нож Машина Тесто Макарони Тесто Crimper Тркала Наназад Slicer Тесто Сечење Алатки H06

Двојно Ролери Пица Нож Машина Тесто Макарони Тесто Crimper Тркала Наназад Slicer Тесто Сечење Алатки H06

DEN 81.12
DEN 65.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Пластични Боја : Сребро +Зелена Користи за да се намали пица, тестенини, тестенини, колачи, итн. Добар кујнски нож. Нерѓосувачки челик материјал може да биде стабилна и трајни, анти-корозија и не-деформација. Тркала двојно тркала дизајн, вклучувајќи и нормално еден и креативна тркала чипка, погодно за да се намали најубавата пица.
Предмет Тип : Пица Нож Апликација : Пица, Тестенини, Тестенини, Колачи Сечење, итн. Дизајн Елементи : Двоен Тркала, Воланот Чипка Тркала дијаметар : 3.8 cm / 1.50 во Никој мало пакет Количина : 1 Pc
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!

Кон својствата

Бренд Име:
OOTDTY
Пица Алатки Тип:
Пица Секачи & Тркала
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
пица алатки

Најдобри предлози во категоријата