.

.

2017 Топла Продажба Цвет Силикони Мат Фондан Шеќер Торта Декорирање Алатки Кујна Чипка Врежана Торта Мувла T0933

2017 Топла Продажба Цвет Силикони Мат Фондан Шеќер Торта Декорирање Алатки Кујна Чипка Врежана Торта Мувла T0933

DEN 273.12
DEN 150.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис големина : 14 CM*7.5 CM тежина : 70g Боја : розова Пакување : OPP вреќа Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел. Силиконски Canneles Мувла 2.Зелена производ, во согласност со ФДУ &SGS квалитет, innoxious, нема чуден мирис, мека, водоотпорни, лесно да се demould, fadeless и лесно да се чисти, издржливи за долго време се користи. 3.Температурата опсег : Замрзнување - 40 степени centigrade под нулата, Топлина - 230 степени centigrade. 4.Имајте тоа е мека текстура и оригинална форма и по замрзнување и печење 5.Совршен за правење колачи, пица, леб, косата, желе, чоколадо, пудинг и овошје пити. Погоден за микробранови печка, toaster и фрижидер. Превозот и предавање Ние брод на стоките во рок од 2 работни дена откако ќе добиете плаќање. Ние ќе го испратите на вашиот лево адреса, ве молиме да го стори тоа, бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме контактирајте со нас. Предмети ќе биде испорачуван Кина пост воздухопловната; Тоа обично трае околу 15-60 дена за сад, Европа и во други места низ светот. Предмети кои ќе ги купите во вкупен износ од над $ 200, Ние ќе го испрати со DHL или Fed Ex или UPS или ТНТ или ЕМС. Тоа станува многу побрз. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас. Се враќа : Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ние сме 100% Задоволство гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се во јавите на нашите клиенти serivce тим во рок од 7 дена од денот на приемот на стоката. Ние ќе ви даде една за слободни испратите или враќање на парите. Услуги на клиентите е многу важно за нас. повратни информации : ако не сте задоволни со нашата служба и производство, очекуваме positice повратни информации и 5 ѕвезди на детални продавачот евалуација Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, Ние ќе го вашиот одговор witin 24 часа. се надеваме дека ви се допаѓа да купуваат стоката од мојата продавница, и може да соработуваат едни со други, мојот драг пријател! Топло Совети : 1) бои ќе бидат испратени по случаен избор 2) ако сакате да се купи во рефус, ве молиме contace нас, и ние може да ви даде најдобра цена и превозот. 3) ве Молиме да не може да даде детални информации доставени до нас, обидувајќи се да се обрати, како поштенски код, домашен телефонски и мобилни телефонски броеви. 4) Бидејќи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. ние се осигура дека на ист стил како што е прикажано на фотографиите. 5) Ако клиентот е руската Федерација, ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме, инаку вие веројатно не можат да добиете на стоки. 6 превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Зошто да изберете нас : 1. Одговор на вашето барање во 8 часа, се направи за испорака во 24hours 2.професионален човек за решавање на сите прашања 3.Гаранција за квалитет, може да се врати на стоката, ако има било какви проблеми со квалитетот, и ние ќе ви вратат парите 4.имаме наша сопствена фабрика. имаме големи залихи!!!Ние ќе го испратам до тебе наскоро,и понуда на најдобар квалитет на производот да ви!!! благодарам многу

Кон својствата

Бренд Име:
ангелските крилја
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
T0933
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки
боја:
Тип:
Употреба:
Функција:
Материјал:
кујна печење додатоци:
Температура:
Направи:
is_customized:
категорија:

Најдобри предлози во категоријата