.

.

3Pcs/set Орхидеи Шема Фондан Цвет Petal Bakeware Колаче Машина Phalaenopsis Молец Мувла Мувла Торта Декорирање Алатки DIY

3Pcs/set Орхидеи Шема Фондан Цвет Petal Bakeware Колаче Машина Phalaenopsis Молец Мувла Мувла Торта Декорирање Алатки DIY

DEN 69.60
DEN 59.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Карактеристики :
Високо квалитетен материјал : трајни производи за употреба.
Цвет форма калап за DIY торта одлуки.
Ви обезбедува со прекрасни расположение.
Само уживајте во вашиот DIY време, уживајте во задоволството.
Спецификации :
Производ : Торта Мувла
Материјал : Нерѓосувачки челик
Модел : Орхидеи
Големина : Прибл. 6.2*1.2*1.8 cm/4.8*1.3*1.8 cm/3.7*3.3*1.8 cm
Количина : 3pcs
Примена : Торта, шеќер, cookie прави..
3 X Торта Мувла
[relateproductdetail/]

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
торта мувла
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
шема:
Големина:
Количина:

Најдобри предлози во категоријата