.

.

RSCHEF Печени силика гел подлога микробранова печка мат супер големи топлинска изолација рампа висока температура топлина дисипација 62*42 см

RSCHEF Печени силика гел подлога микробранова печка мат супер големи топлинска изолација рампа висока температура топлина дисипација

DEN 744.00
DEN 380.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Комплет Број:
1
Број На Модел На:
IV99546
Бренд Име:
RSCHEF
Материјал:
Силиконска Гума
Функција:
Еко-Пријателски
Печење & Тесто Алатки Тип:
силиконски подлога

Најдобри предлози во категоријата