.

.

6pcs Овошје, Леб, Лубеница Ананас Силиконски Калап за Фондан Занает Pendant Накит Минијатурни Храна Епоксидна Смола Мувла

6pcs Овошје, Леб, Лубеница Ананас Силиконски Калап за Фондан Занает Pendant Накит Минијатурни Храна Епоксидна Смола Мувла

DEN 79.68
DEN 76.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификации :
Материјал : силика гел
Големина на :
Голем : 3x3x1.5cm/1.18x1.18x0.59in
Производ тежина : 7g
Цел : се користи за pendant DIY додатоци
6 x Мувла

Кон својствата

Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
силиконски калап
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
Торта Алатки

Најдобри предлози во категоријата