.

.

Тестенини Решетки Ролери Тесто Машина Тестенини Шпагети Создателот Тесто Зеленчук Возен Slicer Од Нерѓосувачки Челик Кујнски Алатки За Готвење

Тестенини Решетки Ролери Тесто Машина Тестенини Шпагети Создателот Тесто Зеленчук Возен Slicer Од Нерѓосувачки Челик Кујнски

DEN 239.52
DEN 168.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ние ќе ви даде Решение побрзо.ви благодариме за вашиот разбере.ние се обезбеди во светот трговија на големо и пад брод услуга на нашите клиенти во светот од 2005 година.подобро е среќен да slove тоа. Aliexpress треба 24 часа за да ја потврдите вашата исплата. Ако сте задоволни со предмети.ние прифаќаме врати стоката или наплата.pls контактирајте со нас.ние ќе ги провери тоа и повторно да ја прати. Објектите се само на превозот по исплата потврди.ние ќе ви даде Задоволни Решение побрзо. Ако не сте Задоволни со производот. Претежно.ние ќе ви даде најдобра цена.ви благодариме. Ние ќе ги провери стоката внимателно пред превозот. Најчесто,нарачки ќе се испрати во рамките на 2-4 работни дена по исплата потврди. 7-15 дена од epacket.може да биде и ќе наплати данок за плаќање.можете да изберете на сите ви се допаѓа. 3-7 дена страна на курирската служба DHL.16*7cm(H*W)
Сечилото на теренот : 5mm
Пакет се вклучени :
1*Печење Алатка
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
0702227
Ние сме професионална снабдувач , регистриран и во Хонг Конг и Шенжен.3-10 дена од ЕМС.Тоа ќе трае 15-40 на вашата земја со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ако ништо друго, ние може да ви помогне. Вашето барање ќе биде одговор во рок од 6 часа
. Вашиот позитивен фидбек ќе биде многу корисно за нас и новиот купувачот.ако ни даде 5 сјајна ѕвезда и споделување вашите добри чувство или споделување убави вистински фотографии. П1 : дали е безбедно да платат Aliexpress?
.pls connact нас. Најчесто,следење на информации на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ќе ги ажурира во рок од 2-7 работни дена. Најчесто,пратката ќе пристигнат на време. од понеделник до сабота.
-Висок квалитет, од нерѓосувачки челик отпорност не е рѓа, моделирање шик, убави производи, практична и издржлива. Плаќањето е само за цел. Q2 : колку долго ако превозот од Кина Пост Регистрирани Воздух e-Mail?
. Ако се потврди водат за исчезнати. во потрага напред за нашата соработка.друга земја различни даночни политика.pls контактирајте со нас. ви благодариме. Руската пријатели треба да го напишете вашето име и презиме,или ќе не може да ја прими пратката.pls бидете трпеливи и waitting. Q3 : поддржувате микс цел?
.но, може да биде понекогаш ќе се одложи. Ние ја прифатат плаќање кои Aliexpress поддршка. Ние нудиме 7-24 часа онлајн услуга. Спорот не е само начин да се slove проблемот. Ако не сте Задоволни со производот.

Кон својствата

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
0702227
Печење & Тесто Алатки Тип:
Тесто Секачи
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
Бренд Име:
kuki-забава
Материјал:
Метал
Име:
тестенини алатки
Функција:
Лесен за употреба, лесно за чистење
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Сребро.
Големина:
approx.16*7cm(H*W)
сечилото на теренот:
5mm
Употреба:
Кујна
Брод:
Бесплатен превозот
Пакет Се Вклучени:
1*Печење Алатка

Најдобри предлози во категоријата