.

.

12Pcs/set DIY Нерѓосувачки Челик Рог Леб Печење Торта За Крем Рогови Чоколадо Конуси Мувла Спирала Печење Тесто Алатки

12Pcs/set DIY Нерѓосувачки Челик Рог Леб Печење Торта За Крем Рогови Чоколадо Конуси Мувла Спирала Печење Тесто Алатки

DEN 587.52
DEN 499.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака.
П : Дали сте поддршка пад на превозот?
A : Да, ние ги поддржуваме пад на превозот. Ако таму е секоја неочекувана ситуација (на пример, доколку наредбата не може да брод надвор со 72 часа),ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро. На овој начин, можете да најдете ни лесно. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
12 Pcs/set DIY Нерѓосувачки Челик Рог Леб Печење Торта За Крем Рогови Чоколадо Конуси Мувла Спирала Печење Тесто Алатки
Детали За Производот :
Сосема Нов и Висок Квалитет
Храна одделение
Нерѓосувачки Челик Мувла
Едноставна готвење алатка со голем потенцијал
Answer : ___________________________ Note :
Поради рака мерка, големината може да се 1 - 2 cm грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање
За плаќање
1. Ако ви требаат повеќе или сакате сопствени производи, може да се е-пошта до нас или да не контактирате преку Trademanager. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. И руски купувачот ве молиме да ни остава вашето целосно име и презиме, што е многу важно.Ние прифаќаме : VISA, Master Card, и Зачувам. Ви благодариме!
Брза Испорака
1. Ние го избере релативно поволни кина Пост Воздух Mail, нормално што е потребно за 15-35 дена во повеќето земји и региони на светот, само неколку оддалечените области е потребно повеќе време за испорака, ве молиме почекајте трпеливо.
П : Зошто на транспорт се толку бавно некои земји?
A : Сите наши производи имаат речиси не профит, и ние брод нив за слободни да повеќето земји, така што ние не можат да си дозволат скапа Express, како DHL, Fed Ex, UPS-от, ЕМС.Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. Ние гарантираме за да брод во рок од 72 часа по исплата потврда (Освен Одмор). Ако сакате да ги продаваме нашите производи и треба фотографии, ве молиме слободно контактирајте со нас, а ние ќе ви испратиме производи фотографии без водени жигови.Износ над $150, ние ќе го испрати со ЕМС или E-EMS и така натаму оние превозот начин, ќе станува многу повеќе брзо. Ние секогаш се добредојдени сте доаѓање.
За Превозот
1. Ние ќе ви одговори со 24 часа(освен одмор).Ние брод во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от, Fed Ex, e Packet, Кина Пост, кина Пост Плус, Сингапур Пост и други ефективни посебна линија.
П : Што ако јас сум незадоволен со производот?
A : Откако ќе се примени на објект, без оглед на проблемите што ги имаат, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Потврдете Адреса со Име и презиме : Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди преглед!
Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот веднаш, ви благодариме!
Услуга најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : дали има некој попуст за крупни цел?
A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена.

Кон својствата

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Комплет Број:
9-12
Број На Модел На:
CH-0105
сертификација:
CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
SYLPHY
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Алатки

Најдобри предлози во категоријата