.

.

Силиконски конкретни Мувла цемент Обновливи Мувла силиконски калапи 3d вазна и planters калапи за конкретни сапун габи S5187B

Силиконски конкретни Мувла цемент Обновливи Мувла силиконски калапи 3d вазна и planters калапи за конкретни сапун габи S5187B

DEN 4752.00
DEN 4277.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Извади производ од мувла. Не користите хард објекти за да се избегне гребење и оштетување на мувла . Производот треба да биде во добра состојба и добро спакувани. Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот. Задоволството на клиентите е нашиот прв приоритет. Ве молиме љубезно ве молиме да бидете трпеливи. Ние се надеваме да се сигурни дека секој клиент ќе имаат добар шопинг experiecne во нашата продавница. Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме, контактирајте не и дозволете ни да знаеме што да правиме за да се направи вашето искуство подобар. Но, ако вашата цел е повеќе од 20pcs за секој објект, ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите брод датум. Ние ќе брод на стоките во рамките на 3 дневна по приемот на вашата исплата. Ние не сме одговорни за било која од вашите увозни давачки и даноци. Обично, тоа ќе потрае 10-30 дена.
Ние се залагаме за 5-ѕвезди во Повратни информации. Нашата визија е да се достави проекти кои по својата природа се дефинира што значи да се биде одржлив во поглед на економски, социјални и еколошки резултати. Нашите уметнички одделение и линија за производство техничари имаат повеќе од една деценија искуство во нудиме висок квалитет на производи за клиенти од различни индустрии, исто така, експертиза во локализација и брзо текара.
Shiping
1. Ако вашиот вкупен цел износ е повеќе од US$200, ние ќе брод на стоките од страна на EMS или DHL, што е повеќе од побрзо и побезбедно, само земајќи 3-12days.Љубезно ве советува : Пред да ја купите производи, ве молиме проверете ја големината внимателно , може да биде Тоа не Е толку larage како вашата слика ,ви благодариме. За некои специјални земји, тоа ќе потрае повеќе. Сите на нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да поднесат било каков спор на сајтот.
Ние се одржи на повеќе патенти и регистрирана трговска марка PRZY.
Политика На Враќање :
1.
Силиконски конкретни Мувла цемент Обновливи Мувла силиконски калапи 3d вазна и planters калапи за конкретни сапун габи,
Мувла Материјал Силикони производ големина 16. Исполнет стопи сапун или чоколадо во калап. Сува тоа во воздухот. Ние обезбедуваме обичај-мувла услуга според клиенти идеи или концепти.
Нашата корпоративна посветува во одржлив развој на планетата.
Добредојдовте на нашиот продавница за прво. Чекање за ладење (може да се стави во фрижидер за брзо ладење). Купувачот ќе биде одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте со 5 ѕвезди задоволни со нашата служба. Но, ве молиме контактирајте со нас да потврдите дали вашата земја може да биде доставена до.
Ве молиме имајте предвид, Превозот Услови за услуга. Бесплатен превозот за повеќето земји од Сингапур Пост. Користете мек сунѓер или мека крпа за да ја исчистите. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. Перење пред првата употреба. Обично, мувла работа температура е -40230 степени centigrade . Формирана во 2012 година, таа стана еден од најголемите силиконски калап производители во Кина. Ве молиме да се впие мувла во разредена чистење течност за 10-30 минути. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да направите нарачка
2.
Услуги на клиентите и повратни информации :
Ако има проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас најпрво преку е-маил или Trade Manager. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот.

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
PRZY
Материјал:
Силиконска Гума
Непристојни Слика:
No
сертификација:
CE / ЕУ,SGS,CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
001

Најдобри предлози во категоријата