.

.

#М-6 Крем Главата Шлаг Цевки Млазници Тесто Алатки Торта Крем Украсување Совети За Печење Додатоци

М-6 Крем Главата Шлаг Цевки Млазници Тесто Алатки Торта Крем Украсување Совети За Печење Додатоци

DEN 94.08
DEN 75.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака. Ако сте во итна потреба на нашите производи, можете исто така да изберете DHL, Fed Ex, UPS-от, EMS, и на овој начин, треба да ги плати соодветните такси превозот. Ако сакате да го изберете вашиот сопствен превозот линија, ве молиме контактирајте со нас. Ако ви требаат повеќе, ве молиме кликнете на сликата подолу, ви благодариме !
За плаќање
1.Ние прифаќаме : VISA, Master Card, и Зачувам.
П : Сите слики се вистинска слика?
A : Да, сликата на сите производи што се продаваат се 100% реално пука.Лесно е да се чува чист и употреба. Ние го избере релативно поволни кина Пост Воздух Mail, нормално што е потребно за 15-35 дена во повеќето земји и региони на светот, само неколку оддалечените области е потребно повеќе време за испорака, ве молиме почекајте трпеливо.
#М-6 Крем Главата Шлаг Цевки Млазници Тесто Алатки Торта Крем Украсување Совети За Печење Додатоци
Детали За Производот :
Предмет Бр.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди преглед!
Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот веднаш, ви благодариме!
Услуга најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : дали има некој попуст за крупни цел?
A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена.Овие торта декорирање совети се petal совети направени на парична казна од не ' рѓосувачки челик, поради ова,
.тие се издржливи и со висок квалитет. Ние ќе се обидеме најдобро да се реши вашиот проблем, додека не се задоволни.
Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.7 cm
кол До 0. Ние ќе ви одговори со 24 часа(освен одмор).

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
SYLPHY
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
Број На Модел На:
#М-6

Најдобри предлози во категоријата