.

.

47Pcs Пластични Машина Торта Декорација Шлаг Клипот Подарок Фондан Возен Pin DIY Sugarcraft Машина Мувла Поставува 01109

47Pcs Пластични Машина Торта Декорација Шлаг Клипот Подарок Фондан Возен Pin DIY Sugarcraft Машина Мувла Поставува 01109

DEN 819.36
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : Пластика
Тип : торта алатка
Торта алатка тип : Габи,
Количина : 47pcs/set
Боја : автоматски

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
FDA,SGS
Број На Модел На:
01109
Бренд Име:
FACEMILE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата