.

.

Мајка&Грашок 1167 Бесплатен Превозот Крстот & Ангел Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение

Мајка&Грашок 1167 Бесплатен Превозот Крстот & Ангел Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение

DEN 647.52
DEN 375.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 9.4*7.4*2.9 cm
Тежина : 202g

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Број На Модел На:
MP1167
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата