.

.

Среќен Божиќ Транспарентен втиснување акрилик Возен Pin sugarcraft Подарок Фондан Тесто Декорација Алатки Подарок Алатки 51031

Среќен Божиќ Транспарентен втиснување акрилик Возен Pin sugarcraft Подарок Фондан Тесто Декорација Алатки Подарок Алатки 51031

DEN 119.04
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : акрилик
Тип : торта алатка
Торта алатка тип : Ролинг Игли
Количина : 1pcs
големина : околу 16*1cm
Боја : автоматски

Кон својствата

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
FACEMILE
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
FDA,SGS
Печење & Тесто Алатки Тип:
Ролинг Игли
Број На Модел На:
51031
Материјал:
Акрилик

Најдобри предлози во категоријата