.

.

Силиконски Калап За Готвење Алатки Копчето Кифла Силикони Слатка Бонбони Желе Мраз Мувла Кујна Печење Печење Мувла Алатки

Силиконски Калап За Готвење Алатки Копчето Кифла Силикони Слатка Бонбони Желе Мраз Мувла Кујна Печење Печење Мувла Алатки

DEN 159.84
DEN 144.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Силиконски Калап За Готвење Алатки Копчето Кифла Силикони Слатка Бонбони Желе Мраз Мувла Кујна Печење Печење Мувла Алатки
Опис На Производот :
1.Висока и ниска температура отпор, добра стабилност.
2. Не-токсични и заштита на животната средина. Направени од врвот природна силиконска, не-токсични, во согласност со барањата на националниот стандард.
3. Лесен за употреба и лесно да се чисти.
Спецификација :
Боја : Како на picure
Материјал : Силикон( Безбедност на животната средина материјал.Безбедносен сертификат)
Големина : прибл.21x10.5 x0.3 см/8.4*4.2*0.1 инч
Нето Тежина : околу.55g
Рејтинг на температура : -40 centigrade на+230 centigrade
Пакетот Вклучува : 1 x Силиконски Калап
Напомена :
1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник мерка. Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2. Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
4. Бојата се спроведува по случаен избор
5. Оваа мувла може да не биде толку голем како можете да замислете,ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.
6.Исчистете ја со топла вода за прв пат. Не користите со абразивни почиста или пена.
7.Не се пече празни чаши. Мора да се внесе на вода во празните чаши пред печење.
8. Ќе е подобро да се стави во тетрапак, ставени во сенка кога ќе needn не тоа.
Ние обично испратите стоки преку експрес : DHL ,тоа треба 3-5 дена подоцна за да се дојде ако брод во Европа, Северна Америка,Austrlia , а треба 5-7days да Азија,Јужна Америка и Африка.
Ако ви се допаѓа производ, љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек кога ќе го добиете производот. Ние се заблагодарам и да ви даде подобра услуга следниот пат. Ако не се задоволи со квалитетот, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да остават негативни повратни информации, ние ќе ви одговори и да го решат проблемот што е можно поскоро.
A. Враќање/Поврат е прифатена во рок од 7 дена;ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Б. за Да се избегне испорака изгубени, вратите треба да бидат договорени од страна на регистрирате воздухопловната, такси превозот на вратите треба да бидат платени од страна на купувачот.
В. ве Молиме бидете објектот остане оригинална состојба,Ако тоа не се?т одговара на вас, ние само го прифати не се оштетени објекти. Г. ве Молам, кога ќе се вратите на стоки кажете ни прв,а ќе се врати EMS,тогаш ние може да го реши тоа брзо!
Драг пријател, ние обично се намали цената на фактурата за да се избегне данок, нормално,сад не е проблем,но за некои земја,тоа е малку тешко, како што се канада, ако има некои даночни обвинет од страна влада, клиентот треба да биде одговорно за даночната( околу $10-$20), ви благодариме!

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Силиконски Калап За Готвење Алатки
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
flowerherd
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Најдобри предлози во категоријата