.

.

#М-8 Се Зголеми Petal Крем Главата Шлаг Цевки Млазници Тесто Алатки Торта Крем Украсување Совети За Печење Додатоци

М-8 Се Зголеми Petal Крем Главата Шлаг Цевки Млазници Тесто Алатки Торта Крем Украсување Совети За Печење Додатоци

DEN 94.08
DEN 71.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ние го избере релативно поволни кина Пост Воздух Mail, нормално што е потребно за 15-35 дена во повеќето земји и региони на светот, само неколку оддалечените области е потребно повеќе време за испорака, ве молиме почекајте трпеливо.
П : Дали сте поддршка пад на превозот?
A : Да, ние ги поддржуваме пад на превозот.
Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
П : Што ако јас сум незадоволен со производот?
A : Откако ќе се примени на објект, без оглед на проблемите што ги имаат, ве молиме да бидат слободни да контакт.SGS и ФДУ тестирање. Ако сте во итна потреба на нашите производи, можете исто така да изберете DHL, Fed Ex, UPS-от, EMS, и на овој начин, треба да ги плати соодветните такси превозот. Парите ќе бидат објавени до нас само откако ќе се потврди на испорака. Ние ќе ви одговори со 24 часа(освен одмор).тие се издржливи и со висок квалитет. Ние брод на Aliexpress адреса на САМО. Ако сакате да ги продаваме нашите производи и треба фотографии, ве молиме слободно контактирајте со нас, а ние ќе ви испратиме производи фотографии без водени жигови.Овие торта декорирање совети се petal совети направени на парична казна од не ' рѓосувачки челик, поради ова,
. Ако ви требаат повеќе, ве молиме кликнете на сликата подолу, ви благодариме !
За плаќање
1. Се надевам дека ќе може да се разбере. : #М-8
Големина : Прибл :
Висина од 3,5 см
кол До 1,5 см
кол Надолу 1.Ние прифаќаме : VISA, Master Card, и Зачувам. Ви благодариме!
Брза Испорака
1. Ви благодарам многу!
П : Како можам да ви се најде, ако ми треба вашата производи следниот пат?
A : Почитувани, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, и сакате да купите повторно следниот пат, можете да ја додадете нашата продавница до вашите омилени продавници. И руски купувачот ве молиме да ни остава вашето целосно име и презиме, што е многу важно.Високо отпорен на корозија
Answer : ___________________________ Note :
Таму е 0,1 см-1cm толеранција поради прирачник за мерење. На овој начин, можете да најдете ни лесно.
П : Сите слики се вистинска слика?
A : Да, сликата на сите производи што се продаваат се 100% реално пука. Ако ви требаат повеќе или сакате сопствени производи, може да се е-пошта до нас или да не контактирате преку Trademanager.Потврдете Адреса со Име и презиме : Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.Лесно е да се чува чист и употреба. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress кога цел ,тогаш ние ќе го испрати пакетот според адресата сте го напуштиле.
За Превозот
1.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и 5 ѕвезди преглед!
Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се реши проблемот веднаш, ви благодариме!
Услуга најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : дали има некој попуст за крупни цел?
A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена.Кога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка.
Почитувани пријатели. Да ги користите овие petal совети можете да се создаде убава
асортиман на цвеќиња за вашиот следен роденден или свадбена торта.
Материјал : не ' рѓосувачки челик 18/8(304)
.

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
SYLPHY
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
Број На Модел На:
#М-8
број:
1 buc
Функција:
Шлаг Млазницата Украсување Совет
is_customized:
yes

Најдобри предлози во категоријата