.

.

Мини Силикони Божиќ Фондан Мувла Дедо Мраз Снешко Божиќ Дрво Снег Торта Декорација за Печење DIY Чоколадна Бисквит Мувла

Мини Силикони Божиќ Фондан Мувла Дедо Мраз Снешко Божиќ Дрво Снег Торта Декорација за Печење DIY Чоколадна Бисквит Мувла

DEN 166.56
DEN 143.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Храна Одделение Силиконски 8-дупка Божиќ Чоколадо/Фондан Калап за Печење Мувла Мини Големина
Спецификации :
Материјал : Храна Одделение Силиконски
Withstands температури од -20°F до 450°F (-30°C до 230°C)
Боја : испрати по случаен избор. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Pakcaging : за да се спаси превозот цена, ќе се ослободи од оригиналниот пакет и го испрати со OPP вреќа само. Тоа е мини големина, pls прочитате големина внимателно пред да ја купите.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Објектот тежина : околу 30g
Се применуваат за : фурна, микробранова печка и замрзнувач
Може да се користи за да се направи чоколадо, фондан, заболување на паста, итн.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Пакетот вклучува :
1*мувла
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Објектот големина на : 6. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.35 во, толеранција е дозволено.

Кон својствата

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Бренд Име:
Drixon
Број На Модел На:
MJB18-JSF286
Материјал:
Силикони
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Функција:
Еко-Пријателски
сертификација:
LFGB,ОД FDA

Најдобри предлози во категоријата