.

.

Нови Пристигнување Цртан филм Куќа Дизајн DIY Силикони 3D Торта Мувла Фондан Декорација Мувла Торта Готвење Алатки G166

Нови Пристигнување Цртан филм Куќа Дизајн DIY Силикони 3D Торта Мувла Фондан Декорација Мувла Торта Готвење Алатки G166

DEN 192.00
DEN 115.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ставка Опис
Материјал : Храна Одделение Силиконски
Пакет : Opp Вреќа
Answer : ___________________________ Note :
Силиконски торта калап кој во нашата продавница се произведени од нашата фабрика, на Големо клиенти можете да контактирате со нас, ние ќе им даде најдобра цена за вас .

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ
Бренд Име:
Aouke
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
G166
Торта Алатки Тип:
Габи,

Најдобри предлози во категоријата