.

.

Polka Точка Торта Матрицата Партија Прослава Дизајн Stencils Нов Стил Торта Дизајн Матрицата Торта Занает Матрицата Торта Алатки За Украсување

Polka Точка Торта Матрицата Партија Прослава Дизајн Stencils Нов Стил Торта Дизајн Матрицата Торта Занает Матрицата Торта Алатки

DEN 216.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : трајни Храна Одделение МИЛЕНИЧЕ Материјал
Тестирање : LFGB-SGS/LFGB EUROFINS
Занает : напредни Ласерско Сечење Техника
Користете го овој матрицата за декорација на ѕидови, маици, или само за ништо.
Сите наши stencils се обновливи и лесно да се чисти.

Кон својствата

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
АК УМЕТНОСТ ПРИБОР
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Број На Модел На:
ST-D-12
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Пластични
боја:
половина-транспарентно
Материјал:
Храна Одделение домашно МИЛЕНИЧЕ
Големина:
5.5 H x 5.5 W
Тест стандард:
LFGB-SGS/LFGB EUROFINS
Пакет:
ПП Торба во Плик
Техника:
Ласерски-сечење
ПОВРШИНА:
Непречено без брус, не е лесно да попуштат
OEM Услуга:
Yes

Најдобри предлози во категоријата