.

.

Нови Чоколадо Трансфер Лист 10 листови за пакет chocolateria Боја Декорација за Јадење пластика Хартија за печење DIY Популарни торта мувла

Нови Чоколадо Трансфер Лист 10 листови за пакет chocolateria Боја Декорација за Јадење пластика Хартија за печење DIY Популарни

DEN 479.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Здраво,добар ден,почитувани пријатели. Ви благодариме за вашето доаѓање. Нашите кина нова година доаѓа,па ние треба долг одмор,ние ќе почне да работи од Февруари 25. Ние ќе испрати парцела еден по еден ги следи платниот налог после долго празник. Ако имате прашања,ве молиме испратете порака до мене,можеби мојот одговор ќе го одложи некаде. ви благодариме за вашето трпение да чека повторно . Ви благодариме за вашето разбирање. Имајте пријатен ден. Најдобри желби, Шели
Материјал : Храна coloe пластика хартија
Големина : 21*31cm
Пакет : 10 листови/пакет,се меша 10 дизајни
Тежина : околу 120g
Рок на траење : 24 месеци

Кон својствата

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Функција:
За Еднократна Употреба,Еко-Пријателски
Комплет Број:
>12
Број На Модел На:
1212
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Материјал:
храна материјал лист

Најдобри предлози во категоријата