.

.

2X Шпатула За Торта Scraper Торта Неспокојот Полирач Алатка Слатки Фондан Силикони Patisserie Шпатула Слатка Торта Форма

2X Шпатула За Торта Scraper Торта Неспокојот Полирач Алатка Слатки Фондан Силикони Patisserie Шпатула Слатка Торта Форма

DEN 191.04
DEN 153.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2 X Шпатула За Торта Scraper Торта Неспокојот Полирач Алатка Слатки Фондан Силикони Patisserie Шпатула Слатка Торта Форма
Само gilde на торта за совршено мазна се погледне!
Основна алатка за обликување и мазнење валани фондан на вашата торта.
Работи одлично на врвот, агли и страни!
Форми фондан да страни на торта, така што не умирам области се појавуваат.
Намали вишокот со остар нож.
точка име : Торта Неспокојот Полирач Алатки
функција : 100% сосема нов и висок quanlity
материјал : пластика
големина : 14.5*8.2 cm
кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме.
Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. ако не сте
задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение.
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.
Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.
Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.
Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи. Ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму. Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме cotact нас преку е-маил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја). Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок за Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број. Приближната превозот време за различни региони, како што следува :
Времето за испорака е приближно 16-25 работни дена за повеќето од велика БРИТАНИЈА и САД дестинации.
Дестинација
Прибл. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата. Имајте на ум дека за време на испорака може да се разликуваат, особено за време на строги царинските провери и периоди.
Б. на Превозот време, преку ЕМС : 5-8 работни дена
Feed врати & услуги на Клиентите :
Вашето мислење е навистина важно за нас,ве Молиме да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга,Ние ги цениме вашите позитивни повратни информации.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Кон својствата

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење & Тесто Spatulas
сертификација:
CIQ
Број На Модел На:
торта неспокојот полирач алатки
Функција:
Расположливиот
Комплет Број:
2
Бренд Име:
PUTIMI
Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата