.

.

Kawasaki Бренд Mens Бадминтон Чевли Професионален Спортски Чевли за Жени Дише Затворен Суд Патики К-061 062 063

Kawasaki Бренд Mens Бадминтон Чевли Професионален Спортски Чевли за Жени Дише Затворен Суд Патики К-061 062 063

DEN 2879.04
DEN 1728.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


БЕЛЕШКИ : за Да ги избегнете високите сопствен доход, сите чевли ќе биде предаден, без "Чевли Кутија" , ако сакате Чевли кутија pls .
Карактеристики 1. Високо еластична ЕВА midsole , може да се предвидува да трае амортизацијата ефект. бадминтон чевли 2. Горниот користи СТП кожа , дише и удобно, може да заврши подножјето целосно. чевли жените патики 3. Со користење на "К" стандард на пета поддршка , ефикасно спречување на sprain на глуждот во спортот . чевли жените 4. Арх дел усвојува двојна TPU анти torsion лист , кој зајакнување на стабилноста на forefoot и пета, контрола на пресврт деформација во текот на движењето, да се спречи нога sprain. чевли 5. Носат-отпорни, гумени outsole , постабилна кога скок и слетување. чевли мажи

Кон својствата

Чевли Големина:
4.5, 6.5, 7.5, 8.5, 9.5, 11, 9, 4, 5, 6, 10
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пол:
Мажи
Применливи место:
пвц подна
Горниот Материјал:
PU
Датум На Издавање:
Spring2017
Функција:
Хард-Носење
Ниво На Пракса:
Професионални
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
Kawasaki
Име:
ZhuiFeng Серија Бадминтон Чевли
Модел:
К-061
Горниот:
Високо еластична ЕВА + TPU анти-torsion рамен + стабилна карбонски влакна
outsole:
Носат-отпор гума
Внатрешниот Материјали:
Multilayer дише мрежа
Големина:
35-45(EUR)

Најдобри предлози во категоријата