.

.

Kawasaki Бренд На Кинг Конг На 700 Патка Пердув Бадминтон Shuttlecock За Обука Рекети Спортски Брзина 76 77 Трајни Бадминтон Топки

Kawasaki Бренд На Кинг Конг На 700 Патка Пердув Бадминтон Shuttlecock За Обука Рекети Спортски Брзина 76 77 Трајни Бадминтон

DEN 959.52
DEN 768.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


essories

Кон својствата

боја:
Брзина 76, Брзина 77
Тежина (g):
за 300g
Класификација:
Патка Пердув Топка
Пакет:
12
Број На Модел На:
Kingkong-700
Бренд Име:
Kawasaki
Пердув Материјал:
Патка Пердув
Глава Материјал:
Композитни Корк
боја:
Бела
Брзина:
75-77
Име:
Kingkong Серија
лет:
А, Б
Косата Парче Материјал:
Патка Пердув
Пердув:
Силна и Густа Пердув

Најдобри предлози во категоријата