.

.

6Pcs Трајни на Обука Воз Салата Фитнес Најлон Shuttlecocks Бадминтон Топката Спорт

6Pcs Трајни на Обука Воз Салата Фитнес Најлон Shuttlecocks Бадминтон Топката Спорт

DEN 213.60
DEN 173.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% сосема нов и висок квалитет на Жолта Спортски Бадминтон може да се користи и за рекреација и конкуренција. Здрав и трајни најлон 6 PCS бадминтон. Голема идеален за клуб натпревар или семејство игра. Материјали : Најлон Големина : 8.5 cm x 6.5 см/3.32" x 2.54", како слика што е прикажано (приближно) Боја : Жолта Количина : 6 Pcs(во една цевка) Забелешка :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 6pcs Најлон Бадминтон (во една цевка) x 1

Кон својствата

Бренд Име:
OOTDTY
Глава Материјал:
Foamed Пластика
Класификација:
Најлон Топка
Тежина (g):
108g
Пакет:
6
Број На Модел На:
303K2S4151
Пердув Материјал:
Најлон
Големина:
8.5 cm x 6.5 см/3.32 x 2.54, како слика што е прикажано (приближно)

Најдобри предлози во категоријата