.

.

Kawasaki Професионални Бадминтон Чевли 2017 Дише Анти-Лизгава Спортски Обувки за Мажи Жени Патики К-063

Kawasaki Професионални Бадминтон Чевли 2017 Дише Анти-Лизгава Спортски Обувки за Мажи Жени Патики К-063

DEN 2502.24
DEN 1752.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


БЕЛЕШКИ : за Да ги избегнете високите сопствен доход, сите чевли ќе биде предаден, без "Чевли Кутија" , ако сакате чевли кутија pls .

Кон својствата

Чевли Големина:
4.5, 6.5, 7.5, 8.5, 9.5, 11, 9, 4, 5, 6, 10
Outsole Материјал:
ЕВА
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пол:
Мажи
Функција:
Анти-Лизгава
Применливи место:
пвц подна
Горниот Материјал:
PU
Датум На Издавање:
Spring2017
Ниво На Пракса:
Професионални
Бренд Име:
Kawasaki
Затворање Тип:
Чипка-Up
Име:
ZhuiFeng Серија Бадминтон Чевли
Модел:
К-063
Midsole:
Високо еластична ЕВА + TPU анти-torsion рамен + стабилна карбонски влакна
outsole:
Носат-отпор гума
Внатрешниот Материјали:
Multilayer дише мрежа
Големина:
35-45(EUR)
Горниот:
СТП Кожа, multilayer дише мрежа

Најдобри предлози во категоријата