.

.

Fapully Автоматско Inflrared Сензор Рака Допир Допрете Топла, Ладна бања Потоне Тапа Хром Полиран Бања Сензор Тапа Миксер

Fapully Автоматско Inflrared Сензор Рака Допир Допрете Топла, Ладна бања Потоне Тапа Хром Полиран Бања Сензор Тапа Миксер

DEN 5269.44
DEN 3162.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Fapully Автоматско Inflrared Сензор Рака Допир Допрете Топла, Ладна бања Потоне Тапа Хром Полиран Бања Сензор Тапа Миксер Елегантен Дизајн И Заврши На Производот Е Произведен Во Кина Инсталација Тип : Дек Монтирани Инсталација Дупки : Еден Дупка Крај : Хром Полиран Проток : 1.8 GPM (6.81 L/min) Вентил Тип : Керамички Вентил Погоден Вода Притисок : 0.3-1.2 MPa Температура на околина : 1-45°C(ладно&топла вода ) Напојување : DC Кол на влезот / излезот цевка : G1/2" Индуктивен растојание : 12-15см, Тоа е лесно да го инсталирате,исто како стандард, тапа. Превозот Пакет, Вклучувајќи : 1*Тапа 2*50cm црево 1*Инсталација на Додатоци Квалитет Гаранција : 5 Години Гаранција за Квалитет

Кон својствата

Тип:
Слив Чешми
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Топли И Ладна Вода:
Yes
Број На Модел На:
111-11
Тапа Планината:
Една Дупка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Бренд Име:
Fapully
Тежина На Пакет:
Функција:
Чувство Чешми
Површински Третман:
Хром Полиран
is_customized:
Yes
Ладно & Топла Вода:
Yes
Број на Рачки:
Една Рачка

Најдобри предлози во категоријата