.

.

Хром Шише P-Отстранување На Отпад Бања Слив Потоне Цевка Прилагодлива Висина & Штекер

Хром Шише P-Отстранување На Отпад Бања Слив Потоне Цевка Прилагодлива Висина & Штекер

DEN 933.60
DEN 747.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ЛУКСУЗНА ХРОМ МЕСИНГ КРУГ ШИШЕ СТАПИЦА ДОПРЕТЕ ОТПАД БАЊА СЛИВ ПОТОНЕ 1 1/4" TAV
СОВРЕМЕНАТА CHROME ШИШЕ СТАПИЦА СТАНДАРД 1 1/4" КОНЕКЦИИ за ДА СЛИВ ОТПАД ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА И ШТЕКЕР ТЕШКИ ШЕМА ХРОМ ПОЗЛАТА НА СОЛИДНА МЕСИНГ ТЕЛО МОДЕРЕН СОВРЕМЕН ДИЗАЈН ДОДАВА ГОЛЕМА ЗАВРШИ ДО ВАШАТА БАЊА C/W ЦЕВКА и ПРИРАБНИЦА И ДИМЕНЗИИ Шише стапица е chrome на цврсти месинг НЕ ABS пластика Тешки 35mm шише стапица 300мм продолжување може да се намали за да се измери Универзална стандардна големина : 1.25" врски
Заврши со фитинзи

Кон својствата

Тип:
Канализација
Бренд Име:
AODEYI
Материјал:
Дувачкиот
Стил:
Круг
Големина:
Others
Функција:
Заеднички Подот На Мозоци
Кат Мозоци Метод:
Deodorization Тип
Стоковните Тип:
Домаќинство Чистење
Примена:
Басенот
Површински Третман:
Хром Позлатен
Број На Модел На:
11-223

Најдобри предлози во категоријата