.

.

Круг Акрилик Сапун Јадења Пластични Палети YAC026

Круг Акрилик Сапун Јадења Пластични Палети YAC026

DEN 264.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Круг Сапун Јадења, Кружни Сапун Палети, Сапун Сад
1, Големина : кол.8.5*H. 2.1 cm
2, Боја : Црна или јасно .
3, Материјал : Висок квалитет на увезени акрилик материјал, не-токсични и odorlessness. Тоа е издржлив.
4, сапун јадење е широко се применува до дома, хотел, бар или ресторан, подобро за додаток на сапун.
5, Refractoriness од акрил : 0-70 степен целзиусови степени, ве молиме да не содржи повеќе од 60 степен целзиусови степени на течност, не ви препорачуваме да се стави на случај во фрижидер кој температура лоу од 0 степен целзиусови степени.

Кон својствата

боја:
Јасно, Црна
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Jingbao

Најдобри предлози во категоријата