.

.

2017 Нови 1PCS Кујна Тапа Туш Главата Economizer Филтер за Вода Поток Славина се Повлече Бања

2017 Нови 1PCS Кујна Тапа Туш Главата Economizer Филтер за Вода Поток Славина се Повлече Бања

DEN 53.76
DEN 37.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис
Функција
Вртливата кујнски мијалник и туш со вода за заштеда на апликации.
2 Положба на Главата со извлекување на хром позлатен главата, нежна aerator спреј станува моќен авион.
Со парична казна, изградена-во нечистотија цедилка доловува песок и нечистотија честички.
Да се исчисти, едноставно отстранување на цедилка и исплакнете го под вода.
Оваа единица произведува шампањ ефект проток кој го негира било поздравниот назад во базенот
во исто време зголемување на мокрење способности и перформанси.
Одговара на сите стандардни чешми со M22 надворешни нишка и внатрешната нишка M24 - заптивка вклучени
1.Штедење енергија
Заштеда на вода 30%~70% (во споредба со стандардот bubbler)
2.Зголемување на притисокот на водата
Спречување на вода течеше,и воздухот се меша со вода е добра,водата се чувствува мека,подобрени вода интензитет,
чистење повеќе погодно.
3.360°ротација
Водата може лесно да го покрива целото потоне,никогаш не се грижите за чистење на потоне во студена зима.
4.Хуманизирано дизајн,лесно да го инсталирате
5.Здравје,лесен за чистење
Вода bubbler содржи филтер,можат да бидат во леснотијата употреба.
Адаптација на чешми
Спецификација :
Големина : Прибл.60(L)x35(дното кол.)x21(во горниот внатрешен кол.) мм
Адаптер outter кол. : 22mm
Материјали : Cuprum+ABS+Нерѓосувачки Челик
Боја : Sliver и Црна
Пакетот Вклучува
1*Вода допрете bubbler

Кон својствата

Тип:
Три парче Сет
Број На Модел На:
JJ1190
Бренд Име:
feiqiong
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
cuprum+abs+нерѓосувачки челик

Најдобри предлози во категоријата