.

.

Бесплатен Превозот + Бања Четка/масажа Чистење Luva Бања Нова Мода Exfoliating Loofah Назад Рака Бања мека за перење бања пешкир

Бесплатен Превозот + Бања Четка/масажа Чистење Luva Бања Нова Мода Exfoliating Loofah Назад Рака Бања мека за перење бања пешкир

DEN 120.00
DEN 78.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е не можете да го барањето за следење, треба да го информира купувачот по парцела пристигнување.Ако треба да се следи, или грижа за времето, ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail . Големината на стоки : 29*87cm Бидејќи на различни групи од иста боја, ќе има боја, ве молиме купувачите разбираат, ви благодариме

Кон својствата

боја:
Зелена, Сина, Жолта, Розова, Виолетова
Употреба:
Чистење
Број На Модел На:
Нови
Примена:
Телото
Производот:
Бања Четка/Масажа Четка
Материјал:
Loofah
Тип:
Други
Категории на производи:
Бања четка / масажа четка
Боја:
Розова, зелена, виолетова, сина, жолта
Тежина:
20 grams
Големина:
87*29cm

Најдобри предлози во категоријата