.

.

Старо дрво Обичај Туш Завеса Ткаенина Бања Завеса Високо Квалитетни Додатоци за Бања

Старо дрво Обичај Туш Завеса Ткаенина Бања Завеса Високо Квалитетни Додатоци за Бања

DEN 1823.52
DEN 930.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Детали за производот Материјал : полиестер Боја : Како на сликата покаже Големина(Широко, Високо ) : 60x72 инчен =150x180cm 66x72 инчен =165x180cm 60x79 инчен =150x200cm 66x79 инчен =165x200cm 72x72 инчен =180x180cm 72x79 инчен =180x200cm е прилагодено : Да Локација : Бања Оркестарот, Бања Прибор Функција : Еко-Пријателски,Порибено Употреба : Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација Тип : Ткаенина Туш Завеса Состојба : Нова и Висок Квалитет на Procuct Карактеристики 1) конците се уредни, крои е особено важно во рабовите на туш завеса, добро крои овозможува туш завеса повеќе издржливи. 2) Бакар тока, фирма, не е лесно да се оштети, не рѓа. 3) Слики влијаеше користење на топлина боја сублимација техника за трајни ефекти. 4) Заменливи C-облик завеса куките нека ти едноставно да се откажам вашиот туш завеса. Answer : ___________________________ Note :
Како бојата прикажани на секој уред може да бидат различни,боите на вистинските производи, може да се погледне малку различни,ова е апсолутно нормално ! Ако не можете да го прифати ова,ве молам не ставајте цел. Пратката 1. Трговијата е прекуграничната , па тоа ќе биде потребно долго време за испорака, типичен време на пристигнувања од е меѓу 20-59 дена. Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express надомест или не го купат. Ако ви треба побрзо превозот услуга, како DHL, или ЕМС, ве молиме контактирајте со нас. 2. Ние само брод ставка на вашиот Али селектирани адреса стандардно. Ако сакате да ја смените вашата адреса, ве молиме промени во Али примање адреса ПРЕД да плаќаат. 3.Ние не се Одговорни за вашата Царина. Позитивни повратни информации Ако имате примено со цел, ве молиме Потврдува дека стоката непроменети .Ако не сте задоволни со производот, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди. Ако стоката се оштетени, ве молиме да не го потпише за цел, Не го потврди приемот на alibaba, контактирајте со нас во прв пат. Ве молиме оставете порака за да ми за вашите прашања и оштетени фотографии за нашиот производ, Што ќе го испратите на нови една за вас. Ако не сакате нова, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде некои наплата според производот штета. И ако не сте задоволни со објектот или се изгуби на патот, и сакам да се остави лош повратни информации или отворен спор, ве молиме контактирајте со нас во времето. Негативни повратни информации не може да го реши проблемот, треба да му кажете ни проблеми, Па ние може да го поправам и да бидете среќни. Ви благодариме за вашата поддршка, и ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со најдобрите купување искуство повторно на Ali Express! Топла пребарување : туш странични, Завеси,Бања екрани,завеса за бања,Бања завеси, водоотпорен завеси,Куки за завеси,туш завеси,бања завеса, бања завеса,туш завеса 3d,куки за завеса,3d туш завеса,на завеса во бања,туш завеси, бања,завеса за бања соба,печатени туш завеси,ткаенина туш завеса,завеса бања,завесата во бањата,ткаенина туш завеси,полиестер туш завеса ткаенина,декорација,Бања завеси ткаенина,Завеси за бања,море туш завеса,мачка туш завеса,слон туш завеса ,цвеќиња туш завеса

Кон својствата

Големина:
60x72 inch, 66x72 inch, 60x79 inch, 66 x79 inch, 72 x72 inch, 72 x79 inch
Бренд Име:
xxihlive
Стил:
Европа
Број На Модел На:
Повеќе
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер
Шема:
Дрво
Лист Големина:
Висока, Широк
боја:
Како се покаже слика
Употреба:
Висок Квалитет Бања Завеси за Домашна Декорација
Материјал:
Полиестер Ткаенини
Локација:
Бања Оркестарот, Бања Прибор
Топла клучни зборови за пребарување:
Туш Странични,Завеси ,Бања завеси,Бања завеса,Бања екрани
Ширина:
150cm-180cm
Висина:
180cm-200cm
Е Прилагодена:
Yes
Шема:
Дрво

Најдобри предлози во категоријата