.

.

Полиестер ткаенини Камче Камен Туш Завеси Водоотпорен Завеси Бања Туш Завеси Големина 180x180cm со 12pcs C Прстени.

Полиестер ткаенини Камче Камен Туш Завеси Водоотпорен Завеси Бања Туш Завеси Големина 180x180cm со 12pcs C Прстени.

DEN 815.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Полиестер terylene КАМЕН водоотпорен згусне туш завеси, бања завеси, 180 см * 180 см
Со 12pcs бела боја пластични куките
Големина : 180cm * 180cm,
Боја : Како на фотографии.
Материјал : Polyrester ткаенина
Функција : Водоотпорен и мувла доказ
Машина перат
Пакување : 1pc туш завеса +12pcs C прстени за polybag
1, Graystone Туш Завеса;
2, Bluestone Туш завеса;

Кон својствата

Големина:
180W180H
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
среќен дрво
Стил:
Пастирски
Број На Модел На:
SC
Шема:
Камен
Лист Големина:
Висока, Широк
Големина:
71 x 71
Шема:
Песочни камен
боја:
Сива, Сина
Функција:
Водоотпорен
Употреба:
Дома, бања, туш кабина

Најдобри предлози во категоријата