.

.

Гроздобер Тешки Индустриски Лофт Цевка Ѕид Кука Внатрешни Работи Оркестарот Бања Оркестарот Steampunk Оркестарот Ѕид Кука Шапка Рек Носител На Грб Закачалка

Гроздобер Тешки Индустриски Лофт Цевка Ѕид Кука Внатрешни Работи Оркестарот Бања Оркестарот Steampunk Оркестарот Ѕид Кука Шапка

DEN 3120.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Гроздобер Индустриски Цевки Ѕид Кука Внатрешни Работи Оркестарот Жените Бања Оркестарот Steampunk Оркестарот Ѕид Кука Шапка Рек Носител На Грб Закачалка Гроздобер Тешки Индустриски Лофт Цевка Ѕид Кука Внатрешни Работи Оркестарот Жените Бања Оркестарот Steampunk Оркестарот Ѕид Кука Шапка
Рек Носител На Грб Закачалка
Материјал : Железо
Боја : како на сликата шоу
Големина : L560mmx DN15 за 4 куки, L620mmx DN15 за 5 куки.исто така може да го направи тоа како клиенти барања.
Пакет : 1pc/многу
Забелешка : Фитинзи се леано железо и ' рѓа лесно во влажни услови

Кон својствата

Тип:
Облека Куките
Материјал:
леано железо
Лепливоста Метод:
ноктите
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
ѕидот кука
Број на куките:
>7

Најдобри предлози во категоријата