.

.

Античкиот 8 Двојно Страна Бања Виткање Месинг Избричат Шминка Огледало на Ѕидот Монтирани се Прошири со Рака Круг 1x3x Зголемена YT-9102-F

Античкиот 8 Двојно Страна Бања Виткање Месинг Избричат Шминка Огледало на Ѕидот Монтирани се Прошири со Рака Круг 1x3x Зголемена

DEN 1631.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ѕидот монтирани Огледало Шминка
Античкиот 8" Двојно Страна Бања Виткање Месинг Избричат Шминка Огледало на Ѕидот Монтирани се Прошири со Рака Круг 1x3x Зголемена YT-9102
Материјал : Цврсти Месинг
Големина : 8inch (20 CM)
бричење & козметички огледало
бања во ѕид make up огледало
> Исплата
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.
> Пратката & услови Обично пратката може да се организира во рок од 3 работни дена по добивањето на плаќање. Секој објект може да се испраќаат надвор ако исплата добиле пред 5 : 00 часот секој ден. Mail транзит време е најдобро да се процени, но не гарантира. Како транзит време варира. Купувачот е одговорен за врати пратката. > Контактирајте не на Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори ПОБРЗО. Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите. >Повратни информации ние ја опишуваат предмети, како и што можеме. Ако ние се пропушти нешто, ве молиме да ги споделите со нас. Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, така што ние ќе можеме да работиме на тоа. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.

Кон својствата

Големина:
8 inch
светлина:
Не Се Опремени Да Се
Леќи Материјал:
Сребро.
Број На Модел На:
YT-9102-F
Тип:
Врамени Огледала
Рамка Материјал:
Метал
Функција:
Зголемена,2-Лице
Стил:
Модерна
Огледало Форма:
Круг
Материјал:
Бакар
Тип:
Бања Огледала, Врамени Огледала

Најдобри предлози во категоријата