.

.

ЕВА пена Прилагодливи Бебе Дете Деца Шампон Бања Туш Капа Шапка Миење на Косата Штит, со 34-45см Главата Турнеја

ЕВА пена Прилагодливи Бебе Дете Деца Шампон Бања Туш Капа Шапка Миење на Косата Штит, со 34-45см Главата Турнеја

DEN 74.40
DEN 55.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Сосема нов и висок квалитет
Го штити вашето бебе или дете очите од шампон и вода.
Кога се мијат твоето бебе коса, водата нема да се кандидира на бебето е лицето.
За да се спречи шампон и вода се допира со бебето лице.
Нема потреба да ги затворите очите при миење на косата.
Кога перење, тоа може да го спречите затнување на дишење.
Направи шампон смешно искуство за деца.
Ултра-меки, еластичноста е добро.
Удобно и флексибилни, за време и време повторно се користи.
Боја : Како што е прикажано
Материјал : ЕВА пена
Шефот на турнеја : 34-45см (прилагодливи & еластична)
1x Шампон Капа

Кон својствата

Возрасна Група:
Бебиња
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
Шампон Капа
Бренд Име:
JOCESTYLE
Големина:
Resizable
Материјал Тип:
Латекс
Возраст Опсег:
< 3 години
Материјал:
ЕВА пена

Најдобри предлози во категоријата