.

.

Safe Шампон Туш Капење Бања Заштита На Мека Капа Капа За Бебе Миење На Косата Shield Bebes Деца Капење Туш Капа Шапка Деца Т

Safe Шампон Туш Капење Бања Заштита На Мека Капа Капа За Бебе Миење На Косата Shield Bebes Деца Капење Туш Капа Шапка Деца Т

DEN 49.92
DEN 42.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Safe Шампон Туш Капење Бања Заштита На Мека Капа Капа За Бебе Деца Деца
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет .
Прилагодливи бања капа за деца ,деца,итн
Таа е достапна за 0-6 години' деца
Мека Ева материјал и нови подобрување stye
Само за 1pc шапка, ве Молиме дозволете ни да знаете која боја на шапката сакате да имате кога сте подготвени да купите
Го Штити вашето бебе или дете очите од шампон и вода
Кога перење, тоа може да го спречите затнување на дишење
Направи шампон смешно искуство за деца
Ултра-меки, еластичноста е добро
Кога се мијат твоето бебе коса, водата нема да се кандидира на бебето е лице
За да се спречи шампон и вода се допира со бебето лицето и очите, и се прелива во уво
Нема потреба да ги затворите очите при миење на косата
Пакет Содржина :
1 X Туш капа
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. Позитивни (5 ѕвезди) е многу важно за нас, ве молиме размислете два пати пред да ја напушти ни повратни информации. Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни (1-3 ѕвезди) повратни информации или да направи детална оценка. Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.
Поради ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 1-5 дена, ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас. Сите произведува имаме во акции. Можете да платите со тоа директно. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме да ни понудат вашиот точни контакт телефонски број за да се избегнат локалните поштата не може да контакт со вас да ги собереш парцела кога пристигна. Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како подарок и пониската вредност за да се избегне данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности.

Кон својствата

Возрасна Група:
Бебиња
Возраст Опсег:
> 3 години
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
туш капа
Големина:
Resizable
Материјал Тип:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата