.

.

JOYTOP Безжична Led Преносни Bluetooth Звучник Мини Рака-слободен Caixa де км Со Микрофон ТФ USB FM За Телефонски Говорници Компјутер

JOYTOP Безжична Led Преносни Bluetooth Звучник Мини Рака-слободен Caixa де км Со Микрофон ТФ USB FM За Телефонски Говорници

DEN 479.52
DEN 384.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

JOYTOP Bluetooth Звучник Безжична Led Преносни Мини Рака-слободен Caixa де км Со Микрофон ТФ USB FM За Телефонски Говорници Компјутер Bluetooth Помошен
Карактеристики : 1. Bluetooth / ПОМОШЕН аудио влез / USB флеш диск / FM радио / ТФ-картичка игра функција на произволни префрлување. 2. HIFI квалитет на звукот со висока pertormance 50mm возачи. 3. Поддршка за hands-free повици со микрофон. 4. Вграден-на Полнење li-ion Батерија. 5. Поддршка 99% од bluetooth-вклучување уреди,како што се мобилни телефони, лаптоп компјутер итн. Спецификации : Точка Име : Bluetooth Слушалката Слушалката Единица : 50mm Излезна Моќност : 3 W 4Ω Фреквентен опсег : 90 Hz-20 KHz S/N : ≥80d B Пренос Опсег : 10m Боја : Сина, Црна, Бела, Виолетова, Жолта Интерфејс : Полнење Порта, Микро USB, ТФ-Картичка Слот, ПОМОШЕН Текст Играње Време : 1-3 часа, Време на Полнење : 2 часа вградена Литиум Батерија : 3.7 V / 500m Ah Работен Напон : DC5 V Материјал : ABS Димензија : L58*D63 mm USB Напојување со Кабел Должина : Околу. 40cm Пакет : 1x Bluetooth Звучник 1x USB Кабел за Напојување

Кон својствата

Извор На Енергија:
ВАШИНГТОН,Батерија
Материјал:
Пластични
Батеријата:
Yes
Гласовна Контрола:
No
Излезна Моќност:
3W
Кабинетот Материјал:
Пластични
Поддршка СТАН:
No
екран:
No
Звучник Тип:
Преносни
Поддршка За Мемориска Картичка:
Yes
Број На Модел На:
A9
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Водоотпорен:
No
Вграден Микрофон:
Yes
Бренд Име:
Joytop
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Поддршка Apt-x:
No
Канали:
2 (2.0)
Далечинска Контрола:
No
комуникација:
Bluetooth
Функција:
Никој
екран:
No
Аудио Crossover:
Полн Опсег
Фреквентен Опсег:
2KHz-20KHz
Репродукција Функција:
MP3,Радио
PMPO:
3W
Звучник Тип:
Преносни ТФ-Картичка Bluetooth Звучник
клучни зборови:
говорник,altavoz bluetooth,parlantes bluetoooth
Посебни Featur1:
Преносни ТФ-Картичка Bluetooth Звучник
Безжична Тип:
Bluetooth
Говорникот Класификација:
Со LED Светло / Handfree Микрофон+ТФ-Картичка

Најдобри предлози во категоријата