.

.

YAOPEI ABS тркала брзина Кочница Сензор Пред право за МЕРЦЕДЕС М-КЛАСА (W163) ML 270 ml320 ml230 ml400 ml500 98-05 1635400817

YAOPEI ABS тркала брзина Кочница Сензор Пред право за МЕРЦЕДЕС М-КЛАСА (W163) ML 270 ml320 ml230 ml400 ml500 98-05 1635400817

DEN 925.44
DEN 768.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ABS тркала брзина Кочница Сензор Пред право за МЕРЦЕДЕС М-КЛАСА (W163) ML 270 ml320 ml230 ml400 ml500 98-05 1635400817
Fitment :
2003 година
За Мерцедес-Бенц
ML320
Сите
Сите
2003 година
За Мерцедес-Бенц
ML500
Сите
Сите
2003 година
За Мерцедес-Бенц
ML55 AMG
Сите
Сите
2002 година
За Мерцедес-Бенц
ML320
Сите
Сите
2002 година
За Мерцедес-Бенц
ML500
Сите
Сите
2002 година
За Мерцедес-Бенц
ML55 AMG
Сите
Сите
2001 година
За Мерцедес-Бенц
ML320
Сите
Сите
2001 година
За Мерцедес-Бенц
ML430
Сите
Сите
2001 година
За Мерцедес-Бенц
ML55 AMG
Сите
Сите
2000 година
За Мерцедес-Бенц
ML320
Сите
Сите
2000 година
За Мерцедес-Бенц
ML430
Сите
Сите
2000 година
За Мерцедес-Бенц
ML55 AMG
Сите
Сите
1999 година
За Мерцедес-Бенц
ML320
Сите
Сите
1999 година
За Мерцедес-Бенц
ML430
Сите
Сите
1998 година
За Мерцедес-Бенц
ML320
Сите
Сите

Кон својствата

Бренд Име:
YAOPEI
Мерен Опсег:
ABS тркала брзина Кочница Сензор
Hysteresis:
ABS тркала брзина Кочница Сензор
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип:
тркала брзина сензор
Резолуција:
ABS тркала брзина Кочница Сензор
Повторливост:
ABS тркала брзина Кочница Сензор
Чувствителност:
ABS тркала брзина Кочница Сензор
линеарна:
ABS тркала брзина Кочница Сензор
ОЕМ:
1635400817
Тип:
abs тркала брзина сензор
Материјал Тип:
Стандард
квалитет:
Како Оригиналниот
цена:
Ист квалитет, Повеќе конкурентна цена
Гаранција:
12 месеци
време на испорака:
Со 3-7 дена по приемот на вашата исплата
плаќање:
Како клиент бара
Пакување:
Неутрален Пакување

Најдобри предлози во категоријата