.

.

Нов Вратило Позиција Сензор 06H906433 За Ауди А4 А5 TT ФОЛКСВАГЕН Eos GTI Jetta Passat

Нов Вратило Позиција Сензор 06H906433 За Ауди А4 А5 TT ФОЛКСВАГЕН Eos GTI Jetta Passat

DEN 922.08
DEN 692.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


●Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Царински даноци
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
●Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број , се врати причина , и вашиот Aliexpress ID .
●Вратете се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. Ние ќе ги пратите пратката и обидете се што е во моја моќ да им помогне на вас како е можно поскоро,само негативни повратни информации, без комуникација не helpfull да се реши проблемот. Исто така и ние ќе се обидеме да го реши тоа како најголема можна мера.
Повратни информации
Ние во голема мера го цениме вашата Пет Ѕвезди Postive Повратни информации .
Превозот и испорака
●Обично, ние ќе биде превозот и испратите следење на број во рок од 24 часа по вашата заврши цел плаќање. зошто да не се најде пријателски начин да се реши проблемот.
За некои земји,на пример : Русија, Аргентина и Greece Denmark,Финска, Израел и Бразил, Нов Зеланд. Замени нема да бидат испратени додека барањето е одобрено. ве молиме кажете ни го вашето целосно име и презиме и телефонски број. : 06 H906433
Компатибилност
Одговара на Следните Модели :
Audi:
A3 2009-2012
A4 Quattro 2011-
А5 2010-2011
А5 Quattro 2011-
П5 2011-2012
ТТ Quattro 2009-2010
"Фолксваген" :
CC 2009-2012
Eos 2009-2010
Jetta 2003,2008-2012
Passat 2006-2012
Tiguan 2009-2012
Touareg 2011-2012
Слика
Начин На Плаќање
●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .
Контактирајте со нас
●Ние сме искусни компанијата работи на E-commerce за години.
Ако не сте добиле на вашиот предмет, во рок од 40 работни денови од ние испрати, ве молиме контактирајте со нас на прво место.
Опис
● Име на производ : Вратило Позиција Сензор
● Дел Бр.
●Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни e-mail прво ,и ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
Ние ќе спроведе строги пакување за да се осигура дека вашите елементи се безбедни.Верувам дека секој проблем може да се реши со нашата добра комуникација. обичај царинење многу строги, клиентот треба да соработува во царинење напредок, и ако постои било данок, клиентот треба да ги покрие тоа.
●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.
Со нетрпение очекувам да услуга со добри производи и услуги.
●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.
Политика На Враќање
●Штети или загуби за време на превозот ќе се постапува од страна на штета/заборавена барања од соодветниот оператор.па ве молиме да бидете сигурни дека вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса .
●Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме Не остави негативен или неутрален повратни информации без каков било контакт.
Заедно, ние се создаде Повеќе!
.само негативни повратни информации, без комуникација може да не можат да добијат помош за да се реши проблемот. Custmer задоволство е нашата БР.
Нормално,ние може да се обиде мојата најдобро да ви помогне да се одбележи пониска вредност на пакетот,ако тоа не работа, ве молиме запомнете дека тоа не е на продавачот одговорност.

Кон својствата

Тип:
Холцер
линеарна:
1
Чувствителност:
1
Резолуција:
1
Hysteresis:
1
Бренд Име:
СОРГО
Производителот Дел Број:
06H906433
Мерен Опсег:
1
Повторливост:
06H906433
Сместување:
Вратило
Осветленост Дел Број:
06H 906 433
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал:
Стандард
Автомобил Производител:
Audi
Производителот Дел Број:

Најдобри предлози во категоријата