.

.

ВИСТИНСКИ ЗА FORD MONDEO ПРИДРУЖБА FIESTA 1.4 1.6 1.8 2.0 ВРАТИЛО СЕНЗОР 948F6C315AA

ВИСТИНСКИ ЗА FORD MONDEO ПРИДРУЖБА FIESTA 1.4 1.6 1.8 2.0 ВРАТИЛО СЕНЗОР 948F6C315AA

DEN 671.52
DEN 598.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

2001 KW : 96 ГЛАСАЧКО место : 131 КЗМ : 1988
- За КУРИР КУТИЈА (J5_, J3_) 1.2001-НА KW : 59 ГЛАСАЧКО место : 80 КЗМ : 1388
- За FIESTA MK5 1.1992 KW : 96 ГЛАСАЧКО место : 130 КЗМ : 1796
- За ПРИДРУЖБА MK6 1.1992 KW : 77 ГЛАСАЧКО место : 105 КЗМ : 1796
- За ПРИДРУЖБА MK5 1.2008 KW : 44 PS : 60 КЗМ : 1299
- За КА (RB_) 1.1995 KW : 37 PS : 50 КЗМ : 1119
- За FIESTA MK3 1.6 16 V СПОРТ 02.8 ТУРБО D 12.2001 KW : 44 PS : 60 КЗМ : 1299
- За КУРИР КУТИЈА (J5_, J3_) 1.1995 KW : 65 ГЛАСАЧКО место : 88 КЗМ : 1597
- За ПРИДРУЖБА MK6 1.2004 KW : 55 ГЛАСАЧКО место : 75 КЗМ : 1388
- За ФОКУС MK1 1.6 јас 16 V 05.6 јас 16 V 07.8 јас 16 V 09.6 јас 16 V 01.2000 KW : 70 ГЛАСАЧКО место : 95 КЗМ : 1597
- За MONDEO MK2 1.8 јас 16 V 4x4 02.1995 KW : 65 ГЛАСАЧКО место : 88 КЗМ : 1597
- За FIESTA MK3 1.6 јас 16 V 02.2000 KW : 96 ГЛАСАЧКО место : 130 КЗМ : 1796
- За ПРИДРУЖБА MK7 1.
JJ Autoparts
Опис На Производот
ВИСТИНСКИ ЗА FORD MONDEO ПРИДРУЖБА FIESTA 1.2002 KW : 37 PS : 50 КЗМ : 1299
- За КА (RB_) 1.1995 KW : 40 ГЛАСАЧКО место : 55 КЗМ : 1119
- За FIESTA MK3 1.1995 KW : 96 ГЛАСАЧКО место : 130 КЗМ : 1796
- За ПРИДРУЖБА MK6 1.2007 KW : 85 ГЛАСАЧКО место : 115.1999 KW : 51 ГЛАСАЧКО место : 70 КЗМ : 1753
- За FIESTA КУТИЈА (JV_) D 1.2002-НА KW : 55 ГЛАСАЧКО место : 75 КЗМ : 1242
- За FIESTA MK5 1.4 јас 16 V 04.2001-НА KW : 91 ГЛАСАЧКО место : 124 КЗМ : 1989
- За MONDEO MK1 1.6 јас 16 V 09.1995-НА KW : 44 PS : 60 КЗМ : 1753
- За ПРИДРУЖБА '95 КУТИЈА (утврдување на положбата) 1.2001-НА KW : 74 ГЛАСАЧКО место : 100 КЗМ : 1596
- За FIESTA MK5 ST150 03.1995 KW : 66 КС : 90 КЗМ : 1597
- За ПРИДРУЖБА MK6 1.25 јас 16 V 08.0 ВРАТИЛО СЕНЗОР 948 F6 C315 AA
Детали За Производот :
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Дел Материјал : Пластика
Состојба : Висок Квалитет, Во парк, Бренд-нови
Fitment
За ФОРД :
-За COUGAR (EC_) 2.1995 KW : 77 ГЛАСАЧКО место : 105 КЗМ : 1796
- За ПРИДРУЖБА MK6 1.2002 KW : 55 ГЛАСАЧКО место : 75 КЗМ : 1242
- За FIESTA MK4 1.2004 KW : 85 ГЛАСАЧКО место : 115 КЗМ : 1796
- За ФОКУС MK1 2.2000 KW : 85 ГЛАСАЧКО место : 115 КЗМ : 1796
- За MONDEO MK2 2.1998 KW : 51 ГЛАСАЧКО место : 70 КЗМ : 1753
- За ПРИДРУЖБА MK7 1.1997 KW : 44 PS : 60 КЗМ : 1299
- За FIESTA MK3 1.1992 KW : 44 PS : 60 КЗМ : 1299
- За FIESTA MK3 1.2005-НА KW : 110 PS : 150 КЗМ : 1999
- За FIESTA MK5 1.2004-НА KW : 66 КС : 90 КЗМ : 1560 со
- За ФОКУС MK1 1.2004 KW : 96 ГЛАСАЧКО место : 131 КЗМ : 1988
- За ФОКУС MK1 1.

Кон својствата

линеарна:
Стандард
Производителот Дел Број:
948F-6C315-АА
Hysteresis:
Стандард
Бренд Име:
YAOPEI
Повторливост:
Стандард
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Осветленост Дел Број:
948F-6C315-АА, 928F6C315A1F, 928F-6C315-A1F, 6740816, 149033, 6859705
Резолуција:
Стандард
Мерен Опсег:
Стандард
Чувствителност:
Стандард
Тип:
Фотоелектрически
Сместување:
Вратило
Материјал:
Стандард
боја:
како Слика
Другиот Дел Број 1:
948F-6C315-АА, 928F6C315A1F, 928F-6C315-A1F, 6740816, 149033, 6859705
Производителот Дел Број:
948F-6C315-АА
Состојба:
Нови
Тип:
вратило сензор

Најдобри предлози во категоријата