.

.

Бренд Нови Camshaft CAM Позиција Сензор CPS За АЛФА РОМЕО 159 BRERA SPIDER 1.9 2.2 JTS 55187973 112685 0232103052

Бренд Нови Camshaft CAM Позиција Сензор CPS За АЛФА РОМЕО 159 BRERA SPIDER 1.9 2.2 JTS 55187973 112685 0232103052

DEN 576.00
DEN 490.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

2009 За "ОПЕЛ" CORSA C (F08, F68) 1.2010 За HYUNDAI TUCSON (JM) 2.2009 - За "ОПЕЛ" ASTRA H Имот (L35) 1.2010 За "ОПЕЛ" MERIVA 1.2005 - За "ОПЕЛ" CORSA C Кутија (F08, W5 L) 1.2007 - За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.2007 - За FORD MONDEO IV 1.2010 За "ОПЕЛ" MERIVA 1.0 CRDi Сите тркала 01.2006 - За HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Пластика
Состојба За : -акции, Бренд-нови, не се Користи, Неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Примена : 09.0 CRDi Сите тркала 08.2009 - За ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.2011 - За FORD FOCUS 1.2007 За "ОПЕЛ" AGILA (А) (H00) 1.2007 За "ОПЕЛ" AGILA (А) (H00) 1.2009 За "ОПЕЛ" ASTRA G Салон (F69_) 1.2011 - За ФОРД ФОКУС III Салон 1.2012 - За ФОРД ФОКУС III Turnier 1.0 CRDi Сите тркала 01.2006 - За LANDROVER RANGE ROVER SPORT (LS) 3.2007 - За FORD MONDEO IV Салон 1.2 CRDi GLS 4x4 03.2004 За "ОПЕЛ" ASTRA H (L48) 1.2005 - За ФОРД ФОКУС II Салон (DA_) 1.2011 За АЛФА РОМЕО 159 (939) 2.2012 За HYUNDAI i30 Г.2011 За HYUNDAI i30 (FD) 2.2010 - За FORD GRAND C-MAX 1.2011 - За ФОРД ФОКУС III Turnier 1.6 III Flexifuel 02.2006 - За HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2010 - За FORD C-MAX II 1.2 16 V Twinport 09.2012 За LANDROVER RANGE ROVER III (LM) 4.0 CRDi Сите тркала 04.2009 За "ОПЕЛ" CORSA C (F08, F68) 1.2009 - За HYUNDAI SONATA V (НФ) 2.2010 За HYUNDAI TUCSON (JM) 2.2011 За АЛФА РОМЕО 159 (939) 1.2007 - За FORD MONDEO IV 1.2005 - За "ОПЕЛ" ASTRA H ГТЦ (L08) 1.2006 - За HYUNDAI ВЕЛИЧИНА (TG) 2.2012- За ФОРД ФОКУС III Turnier 1.2006 - За HYUNDAI SANTA FÉ II (CM) 2.2008 - За FORD FIESTA VI 1.2010 - За FORD MONDEO IV 1.

Кон својствата

Чувствителност:
471Q2L3813801 BE8Z6B288A ,4M5G1-2K073-АА 4M5G12K073AA BE8Z6B288A
Повторливост:
3930027400 LR000634 93183528 93186840 1319158 1.953.361
линеарна:
CPS Camshaft Позиција Сензор
Мерен Опсег:
195336193310500 207847546 V25-72-0087 BE8Z6B288A 19078 3808900J77
Тип:
Магнетна Индукција
Осветленост Дел Број:
0232103060 0232103067 0232103053 0232103127 30658182 PW812666
Бренд Име:
IVOK
Резолуција:
A11-3611011 A113611011 3808900J77 550292 9.0361 79350 40772
Производителот Дел Број:
55187973 112685 471Q-2L-3813801 1920 ГОДИНА.ЏХ 0232103052 0281002904
Материјал:
Пластични
Сместување:
Camshaft
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Hysteresis:
CPS Вратило Camshaft Чудак Позиција ВРТЕЖИ во минута Сензор
Тип Име:
Сензор Вратило Позиција
Атрибут:
IVOK Бренд Опрема
Потекло:
Кина
Pin Брои:
3-иглички
Производителот Дел Број:
55187973 112685 471Q-2L-3813801 1920 ГОДИНА.ЏХ 0232103052 0281002904
Осветленост Дел Број:
0232103060 0232103067 0232103053 0232103127 30658182 PW812666
Другиот Дел Број 1:
471Q2L3813801 BE8Z6B288A ,4M5G1-2K073-АА 4M5G12K073AA BE8Z6B288A
Другиот Дел Број 2:
A11-3611011 A113611011 3808900J77 550292 9.0361 79350 40772
Другиот Дел Број 3:
195336193310500 207847546 V25-72-0087 BE8Z6B288A 19078 3808900J77
Другиот Дел Број 4:
3930027400 LR000634 93183528 93186840 1319158 1.953.361

Најдобри предлози во категоријата