.

.

YAOPEI Вистински Тешки Сензори за Притисок Switch За МАЧКА Гасеница C01 320-3064 C01, 5PP4-18, 3203064 Gp-Сензор за Притисок

YAOPEI Вистински Тешки Сензори за Притисок Switch За МАЧКА Гасеница C01 320-3064 C01, 5PP4-18, 3203064 Gp-Сензор за Притисок

DEN 1280.64
DEN 1063.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис На Производот :
Име на модел Вистински Тешки Сензори за Притисок Switch За МАЧКА Гасеница C01 320-3064 C01, 5 PP4-18, 3203064 Gp-Сензор за Притисок
ОЕМ НЕ
5 PP4-18
Местото на Оригиналот
Кина
Тип
Гориво Железнички Притисок Сензор
Големина
Како Оригиналниот
Квалитет
100% Тестирано
Материјал Тип
Стандард
Тежина
0.05 кг/pc
MOQ
1piece
Време На Испорака
Во рок од 3-7 Дена по приемот на вашата исплата
Плаќање
Како Клиенти Барања
Цена
Ист Квалитет, ние сме сигурни дека нашата цена е повеќе конкурентен
Слики на Гориво Железнички Притисок Сензор :
услуга Однапред по-продажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк. 1.Ефективна
Овој објект е поддржан од една Година Гаранција по продажбата. 2.ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк. 2.Проблем
Ние сме горди да се понуди квалитетна услуга и ние сакаме вашата трансакција да се оди совршено. Искористете ги предностите на нашите услуги на клиентите претставници кои се тука да ви помогнат; контактирајте со нас на aliexpress. 3.ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел. 3.Превозот
Ние брод 99% од пакети во рок од 5 дена, ако нареди.ако стоката е различно твое или оштетување на транспорт .ве молиме не го потпише во parcal и да го одбие тоа.тоа ќе се врати за нас.исто така, ве молиме да не информирате на вести. ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.
Гаранција :
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата.
3. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Повратни информации :
1.Вашата позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете 5 ѕвезди повратни информации, ви благодариме.
2.Ве молиме не остави негативен или неутрален повратни информации или спор, овие не може да се реши вашиот проблем,
ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем во кратко време.
Добро Повратни информации од нашите клиенти :
Поддршка wholesales ,Било какви прашања или ви помогне pls се чувствуваат слободни да не контактирате :
Нашата главна дејност категории се Моќ прозорецот за префрлање ,гуми притисок сензор, паркинг сензор ,гориво железнички сензор за притисок ,притисок на маслото сензор итн . Инсталација и отстранување на производите се бара од страна на стручните лица да работат. ако поединците да купите сензор, исто така, треба да се најде локалните поправка продавница е квалификуван сервисен персонал да им помогне пред да можат да инсталирате и користите . Непрофесионален не се обидувајте да инсталирате или да се уништат. Ако не сте сигурни, ако производот е компатибилен со вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас.
Ви благодариме за вашето купување, имајте пријатен ден !

Кон својствата

Бренд Име:
YAOPEI
Стил:
Varistor Тип
Мерен Опсег:
1
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Чувствителност:
1
линеарна:
1
Резолуција:
1
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Hysteresis:
1
Повторливост:
1
Тип:
Притисок На Маслото Сензор
ОЕМ:
5PP4-18
Тип:
гориво железнички притисок сензор
Материјал Тип:
Стандард
квалитет:
Како Оригиналниот
цена:
Ист квалитет, Повеќе конкурентна цена
Гаранција:
12 месеци
време на испорака:
Со 3-7 дена по приемот на вашата исплата
плаќање:
Како клиент бара
Пакување:
Неутрален Пакување

Најдобри предлози во категоријата