.

.

2.5 Бар МАПАТА Сензор За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ W168 W169 W203 W204 W210 W211 W212 W245 S204 CL203 S203 C208 C209 A209 SMART 0041533128

2.5 Бар МАПАТА Сензор За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ W168 W169 W203 W204 W210 W211 W212 W245 S204 CL203 S203 C208 C209 A209 SMART 0041533128

DEN 586.08
DEN 528.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ве молиме да бидете сигурни дека вашиот автомобил тип истиот оној тип на нашиот производ линк.962 2148cc 105kw Купе 2001-2008
C-CLASS Coupe (CL203) C 220 CDI (203.962 2148cc 75kw Салон 2001-2007
C-КЛАСА (W203) C 200 CDI (203.961 3199cc 260kw Салон 2001-2007
C-КЛАСА (W204) C 180 Kompressor (204.980 2034cc 142kw Hatchback 2005-2012
Б-КЛАСА (W245) Б 200 TURBO (245.948 1796cc 141kw Купе 2002-2008
C-CLASS Coupe (CL203) C 230 Kompressor (203. се надеваме дека ќе може да се добие точен стоки.962 2148cc 105kw Имот 2001-2007
C-КЛАСА T-Модел (S203) C 220 CDI (203.
ве молиме љубезно го најдете вашиот дел на број зависи нашата фотографија.
Детални Апликации Спецификации : Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди Директна замена 100% фабрика тестирани Една година Гаранција Заменува дилер дел броеви : 0261230191 0 261 230 191 0041533128 0041533328 0051537228 0061531428
0061539828 MB16244349 A0041533128 A0041533328 A0051537228 A0061531428
A0061539828 BSG60840019 550142 7472225 SEB1553 82225 0905336 XMAP535 Сосема НОВ фитинг за следните години и модели :
МЕРЦЕДЕС БЕНЦ
А-КЛАСА (W168) НА 160 CDI (168.962 2685cc 125kw Салон 2000-2007
C-КЛАСА (W203) C 30 CDI AMG (203.Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци.910 1597cc 115kw Имот 2008-
C КЛАСА T-Модел (S204) C 180 Kompressor (204.963 2148cc 110kw Салон 2003-2007 година
C-КЛАСА (W203) C 230 Kompressor (203.962 2148cc 85kw Имот 2001-2007
C-КЛАСА T-Модел (S203) C 200 CDI (203.955 1998cc 120kw Имот 2001-2002
C-КЛАСА T-Модел (S203) C 220 CDI (203.942 1796cc 125kw Салон 2003-2007 година
C-КЛАСА (W203) C 200 Kompressor (203.962 2148cc 90kw Купе 2003-2008
C-CLASS Coupe (CL203) C 200 CGI Kompressor (203. Бројот ќе се појави и било каде во дел.940 1796cc 120kw Салон 2002-2007
C-КЛАСА (W203) C 200 Kompressor (203. ве молиме мора да се провери на нашите производи на фотографии во врска ако истиот вашиот стар дел .990 2950cc 170kw Салон 2003-2007 година
C-КЛАСА (W203) C 32 AMG Kompressor (203.940 1796cc 120kw Имот 2002-2007
C-КЛАСА T-Модел (S203) C 200 Kompressor (203.910 1597cc 115kw Салон 2008-
C-КЛАСА (W204) C 180 Kompressor (204.963 2148cc 110kw Имот 2004 до 2007 година
C-КЛАСА T-Модел (S203) C 230 Kompressor (203.952 1796cc 115kw За 2007-
C-КЛАСА (W204) C 200 Kompressor (204.963 2148cc 110kw Купе 2004-2008
C-CLASS Coupe (CL203) C 230 Kompressor (203.950 1796cc 135kw Имот 2007-
C-КЛАСА (W203) C 180 Kompressor (203.942 1796cc 125kw Имот 2003-2007 година
C-КЛАСА T-Модел (S203) C 200 Kompressor (203.962 2148cc 85kw Салон 2000-2007
C-КЛАСА (W203) C 200 CDI (203.941 1689cc 44kw Hatchback 1998-2001
А-КЛАСА (W168) НА 170 CDI (168.946 1796cc 105kw Имот 2002-2007
C-КЛАСА T-Модел (S203) C 200 CDI НП 646.940 1796cc 120kw Купе 2002-2008
C-CLASS Coupe (CL203) C 200 Kompressor (203.952 1796cc 115kw Имот 2007-
C КЛАСА T-Модел (S204) C 200 Kompressor (204. Секоја земја има различни царина прагот, така што треба да знаат во вашата земја даночната политика.955 1998cc 120kw Салон 2000-2002
C-КЛАСА (W203) C 220 CDI (203.940 1689cc 66kw Hatchback 1998-2001
А-КЛАСА (W168) НА 170 CDI (168.990 2950cc 170kw Купе 2002-2008
C-КЛАСА T-Модел (S203) C 180 Kompressor (203.940 1689cc 55kw Hatchback 2001-2004
А-КЛАСА (W168) НА 160 CDI (168.981 2295cc 145kw Купе 2001-2002
C-CLASS Coupe (CL203) C 30 CDI AMG (203.962 2148cc 90kw Салон 2003-2007 година
C-КЛАСА (W203) C 200 CGI Kompressor (203.тогаш се потврди ист број на нашиот веб или контактирајте со нас.948 1796cc 141kw Седан од 2004 до 2007 година
C-КЛАСА (W203) C 270 CDI (203.942 1796cc 125kw Купе 2003-2008
C-CLASS Coupe (CL203) C 200 Kompressor (203.942 1689cc 70kw Hatchback 2001-2004
А-КЛАСА (W169) НА 200 TURBO (169.980 2034cc 142kw Hatchback права 2005-2011
C КЛАСА T-Модел (S204) C 180 Kompressor (204.955 1998cc 120kw Купе 2001-2002
C-CLASS Coupe (CL203) C 220 CDI (203.946 1796cc 105kw Купе 2002-2008
C-CLASS Coupe (CL203) C 200 CDI (203.962 2148cc 105kw Салон 2000-2007
C-КЛАСА (W203) C 220 CDI (203.962 2148cc 75kw Имот 2001-2007
C-КЛАСА T-Модел (S203) C 200 CDI (203.962 2148cc 90kw Имот 2003-2007 година
C-КЛАСА T-Модел (S203) C 200 CGI Kompressor (203.962 2685cc 125kw Имот 2001-2007
C-КЛАСА T-Модел.921 1796cc 90kw Купе 2002-2008
C-CLASS Coupe (CL203) C 180 Kompressor (203.950 1796cc 135kw За 2007-
C-CLASS Coupe (CL203) C 160 Kompressor (203.

Кон својствата

Резолуција:
0051537228, 0061539828, 0061531428, 0061531628
линеарна:
A0061539828 BSG60840019 550142 7472225 SEB1553 82225 0905336 XMAP535
Мерен Опсег:
0261230141, 0261230191, 0281002498, 0 281 002
Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Стил:
Varistor Тип
Повторливост:
0261230191 0 261 230 191 0041533128 0041533328 0051537228 0061531428
Чувствителност:
ТФ-P152
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Бренд Име:
TROFOM
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Hysteresis:
0061539828 MB16244349 A0041533128 A0041533328 A0051537228 A0061531428
Притисок Опсег:
2.5 Бар
oe 1:
0261230191 0 261 230 191 0041533128 0041533328 0051537228 0061531428
oe 2:
0061539828 MB16244349 A0041533128 A0041533328 A0051537228 A0061531428
oe 3:
A0061539828 BSG60840019 550142 7472225 SEB1553 82225 0905336 XMAP535
Тип:
МАПАТА СЕНЗОР
тип на возилото:
МЕРЦЕДЕС БЕНЦ W168 W169 W203 W204 W210 W211 W212
pin:
3Pins
Состојба:
Нови
сертификација:
TS/16949
Земја/Регион на Производство:
Кина

Најдобри предлози во категоријата