.

.

Масовен Проток на Воздух Maf Сензорот Метар За VOLVO S80 V70 S60 XC90 S40 C70 V50 XC70 XC60 C30 2.3 2.4 3.2 30713512,8658471,9202199

Масовен Проток на Воздух Maf Сензорот Метар За VOLVO S80 V70 S60 XC90 S40 C70 V50 XC70 XC60 C30 2.3 2.4 3.2 30713512,8658471,9202199

DEN 847.68
DEN 805.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

4 AWD Б 5244 S4 2435 125 170 Имот 06/08 - / V50 (MW) 2.4 Bifuel (CNG) Б 5244 SG2 2435 103 140 Имот 01/09 - 07/08 V70 II (СР) 2.4 Б 5244 S 2435 125 170 Салон 99/01 - 06/07 S80 јас (ТС, XY) 2.4 T5 Б 5244 T5 2401 191 260 Салон 04/04 - 10/04 ЗА VOLVO XC90 јас (2002/10 - /) XC90 јас V8 Б 8444 S 4414 232 315 Имот 05/01 - / XC90 јас 3.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.4 Б 5244 S4 2435 125 170 Имот 04/04 - / ЗА VOLVO S80 II (AS) (2006/03 - /) S80 II (КАКО) 3.4 Б 5244 S5 2435 103 140 Салон 04/01 - / S40 II (MS) 2.4 јас Б 5244 S4 2435 125 170 Hatchback 06/10 - 12/12 ЗА VOLVO V70 III (НА) (2007/08 - /) V70 III (НА) 3.4 Б 5244 S4 2435 125 170 Салон 04/01 - / S40 II (MS) 2.4 Б 5244 S 2435 125 170 Салон 00/11 - 10/04 S60 јас 2.4 AWD Б 5244 S4 2435 125 170 Салон 06/08 - / ЗА VOLVO V50 (MW).2 AWD Б 6324 S 3192 175 238 Имот 06/05 - / ЗА VOLVO S40 II (MS) (2004/01 - /) S40 II (MS) 2.4 AWD Б 5244 S4 2435 125 170 Салон 06/08 - / ЗА VOLVO V50 (MW) (2004/04 - /) V50 (MW) 2.4 Б 5244 S5 2435 103 140 Имот 04/04 - / V50 (MW) 2.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.4 V8 AWD Б 8444 S 4414 232 316 Салон 06/03 - / S80 II (AS) 3. Ако satisty со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4 Bifuel (CNG) Б 5244 СЕКРЕТАР 2435 103 140 Салон 02/06 - 10/04 S60 јас 2.4 Б 5244 S2 2435 103 140 Имот 00/03 - 07/08 V70 II (СР) 2.2 AWD Б 6324 S 3192 175 238 Салон 07/01 - / S80 II (КАКО) 4.4 Б 5244 S2 2435 103 140 Салон 00/11 - 10/04 S60 јас 2.4 Bifuel (CNG) Б 5244 СЕКРЕТАР 2435 103 140 Салон 02/06 - 10/04 S60 јас 2.4 Б 5244 S 2435 125 170 Имот 00/03 - 07/08 V70 II (СР) R 2,5 Т AWD Б 5254 T4 2521 221 300 Имот 03/03 - 07/08 V70 II (ШВЕДСКИ) 2.
ЗА VOLVO S80 јас (ТС, XY) (1998/05 - 2006/07) S80 јас (ТС, XY) 2.4 Б 5244 S5 2435 103 140 Конвертибилна 06/03 - / C70 II Конвертибилна 2.2 AWD Б 6324 S5 3192 179 243 Имот 10/03 - / XC60 3.2 AWD Б 6324 S 3192 175 238 Имот 07/08 - / ЗА VOLVO XC70 II (2007/08 - /) XC70 II 3.2 Б 6324 S 3192 175 238 Имот 07/08 - / V70 III (НА) 3.2 AWD Б 6324 S 3192 175 238 Имот 06/05 - / ЗА VOLVO S40 II (MS) (2004/01 - /) S40 II (MS) 2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.2 Б 6324 S 3192 175 238 Салон 06/03 - / ЗА VOLVO C70 II Кабриолет (2006/03 - /) C70 II Конвертибилна 2.4 јас Б 5244 S4 2435 125 170 Конвертибилна 06/03 - / ЗА VOLVO C30 (2006/10 - 2012/12) C30 2.4 Б 5244 S 2435 125 170 Салон 99/01 - 06/07 S80 јас (ТС, XY) 2.4 Б 5244 S2 2435 103 140 Салон 99/01 - 06/07 S80 јас (ТС, XY) 2.Состојба : Висок Квалитет, Бренд-нови ,100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на Столбови : 5 дел Број : 22204-07010, 22204-0 D020 , 22204-21010 L321-13-215 , ZLY1-13-215 , ZL01-13-215 WLS1-13-215 , MR547077 , 13800-63 J00 13800-84 E00 , 30713512 , 8658471 , 9202199 Fitment : ЗА VOLVO S80 јас (ТС, XY) (1998/05 - 2006/07) S80 јас (ТС, XY) 2.4 Bifuel (CNG) Б 5244 SG2 2435 103 140 Салон 01/09 - 06/07 ЗА VOLVO V70 II (ШВЕДСКИ) (2000/03 - 2007/08) V70 II (СР) 2.4 Б 5244 S 2435 125 170 Салон 00/11 - 10/04 S60 јас 2.4 Bifuel (CNG) Б 5244 SG2 2435 103 140 Имот 01/09 - 07/08 V70 II (ШВЕДСКИ) 2.
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.4 Б 5244 S2 2435 103 140 Салон 00/11 - 10/04 S60 јас 2.4 Б 5244 S2 2435 103 140 Имот 00/03 - 07/08 V70 II (СР) 2.4 Б 5244 S5 2435 103 140 Салон 04/01 - / S40 II (MS) 2.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .3 T5 Б 5234 T4 2319 184 250 Имот 00/03 - 07/08 V70 II (СР) 2.3 Б 5234 T7 2319 195 265 Имот 00/10 - 04/09 ЗА VOLVO S60 јас (2000/07 - 2010/04) S60 I R 2,5 Т AWD Б 5254 T4 2521 221 300 Салон 03/03 - 10/04 S60 јас 2.2 AWD Б 6324 S 3192 175 238 Имот 07/08 - / ЗА VOLVO XC60 (2008/05 - /) XC60 3.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот. Ако нешто ве unsatsified или лути, ве молиме контактирајте со нас
непосредно пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да
решавање на проблемот, додека да се чувствувате задоволни.4 Б 5244 S2 2435 103 140 Салон 99/01 - 06/07 S80 јас (ТС, XY) 2.Една година Гаранција
2.2 AWD Б 6324 S 3192 175 238 Имот 09/07 - /
1.4 Bifuel (CNG) Б 5244 SG2 2435 103 140 Салон 01/09 - 06/07 ЗА VOLVO V70 II (ШВЕДСКИ) (2000/03 - 2007/08) V70 II (СР) 2.3 T5 Б 5234 T4 2319 184 250 Имот 00/03 - 07/08 V70 II (СР) 2.3 Б 5234 T7 2319 195 265 Имот 00/10 - 04/09 ЗА VOLVO S60 јас (2000/07 - 2010/04) S60 I R 2,5 Т AWD Б 5254 T4 2521 221 300 Салон 03/03 - 10/04 S60 јас 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.4 T5 Б 5244 T5 2401 191 260 Салон 04/04 - 10/04 ЗА VOLVO XC90 јас (2002/10 - /) XC90 јас V8 Б 8444 S 4414 232 315 Имот 05/01 - / XC90 јас 3.

Кон својствата

Резолуција:
8658471 86 58 471 8 658 471
линеарна:
8ET009142891
Чувствителност:
30713512 30 713 512
Тип На Сензор:
Холцер
Hysteresis:
8ET 009 142-891
Мерен Опсег:
9202199 92 02 199 9 202 199
Тип:
Термички Тип
Вител Тип:
V70720061 V70-72-0061
Бренд Име:
ZCAUTO
Повторливост:
728342150 7.28342.15.0

Најдобри предлози во категоријата