.

.

22204-07010 ВИСОК КВАЛИТЕТ МАСА ПРОТОКОТ на ВОЗДУХ МЕТАР СЕНЗОР ЗА МИЦУБИШИ L200 Pajero/Shogun PAJERO III Платно Врвот 3.2 НЕ MR547077

22204-07010 ВИСОК КВАЛИТЕТ МАСА ПРОТОКОТ на ВОЗДУХ МЕТАР СЕНЗОР ЗА МИЦУБИШИ L200 Pajero/Shogun PAJERO III Платно Врвот 3.2 НЕ

DEN 847.68
DEN 805.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Водич за справување со проблемите како што следува :
1.
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) За Мицубиши L200 2006 KB_T, KA_T [2005-2016] Пикап Камионот 2.5 Не 4 WD 2477ccm 167 HP 123 KW (Дизел) За Мицубиши L200 2009 KB_T, KA_T [2005-2016] Пикап Камионот 2.5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) За Мицубиши L200 2012 KB_T, KA_T [2005-2016] Пикап Камионот 2.3 Б 5234 T7 2319 195 265 Имот 00/10 - 04/09 ЗА VOLVO S60 јас (2000/07 - 2010/04) S60 I R 2,5 Т AWD Б 5254 T4 2521 221 300 Салон 03/03 - 10/04 S60 јас 2.5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) За Мицубиши L200 2008 KB_T, KA_T [2005-2016] Пикап Камионот 2.2 Не 3200ccm 170 HP 125 KW (Дизел) Производител Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор За Мицубиши Pajero/Shogun 2012 МК IV [2007-2016] SUV SUV 3.5 Не 4 WD 2477ccm 167 HP 123 KW (Дизел) За Мицубиши L200 2011 KB_T, KA_T [2005-2016] Пикап Камионот 2.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно
1.2 Не 3200ccm 160 HP 118 KW (Дизел) За Мицубиши Pajero/Shogun 2009 МК IV [2007-2016] SUV SUV 3.
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.5 Не 4 WD 2477ccm 167 HP 123 KW (Дизел) За Мицубиши L200 2012 KB_T, KA_T [2005-2016] Пикап Камионот 2.5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) За Мицубиши L200 2011 KB_T, KA_T [2005-2016] Пикап Камионот 2. Ако satisty со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации.4 Б 5244 S 2435 125 170 Имот 00/03 - 07/08 V70 II (СР) R 2,5 Т AWD Б 5254 T4 2521 221 300 Имот 03/03 - 07/08 V70 II (ШВЕДСКИ) 2.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.4 Б 5244 S2 2435 103 140 Салон 99/01 - 06/07 S80 јас (ТС, XY) 2.2 Не 3200ccm 170 HP 125 KW (Дизел) За Мицубиши Pajero/Shogun 2008 МК IV [2007-2016] SUV SUV 3.4 Bifuel (CNG) Б 5244 SG2 2435 103 140 Имот 01/09 - 07/08 V70 II (СР) 2.4 Б 5244 S2 2435 103 140 Имот 00/03 - 07/08 V70 II (СР) 2.4 Б 5244 S 2435 125 170 Салон 00/11 - 10/04 S60 јас 2.2 Не 3200ccm 170 HP 125 KW (Дизел) За Мицубиши Pajero/Shogun 2010 МК IV [2007-2016] SUV SUV 3.5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) За Мицубиши L200 2007 KB_T, KA_T [2005-2016] Пикап Камионот 2. Ако нешто ве unsatsified или лути, ве молиме контактирајте со нас
непосредно пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да
решавање на проблемот, додека да се чувствувате задоволни.4 Б 5244 S 2435 125 170 Салон 99/01 - 06/07 S80 јас (ТС, XY) 2.
Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година ЗА VOLVO S80 јас (ТС, XY) (1998/05 - 2006/07) S80 јас (ТС, XY) 2.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.2 Не 3200ccm 160 HP 118 KW (Дизел) За Мицубиши Pajero/Shogun 2007 МК IV [2007-2016] SUV SUV 3.4 Bifuel (CNG) Б 5244 СЕКРЕТАР 2435 103 140 Салон 02/06 - 10/04 S60 јас 2.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) Производител Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор За Мицубиши L200 2008 KB_T, KA_T [2005-2016] Пикап Камионот 2.2 Не 3200ccm 170 HP 125 KW (Дизел) За Мицубиши Pajero/Shogun 2012 МК IV [2007-2016] SUV SUV 3.Состојба : Висок Квалитет, Бренд-нови ,100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери Број на Столбови : 5 дел Број : 22204-07010 , 22204-0 D020 , 22204-21010 L321-13-215 , ZLY1-13-215 , ZL01-13-215 WLS1-13-215 , MR547077 , 13800-63 J00 13800-84 E00 , 30713512 , 8658471 , 9202199 Производител Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор За Мицубиши L200 2005 KB_T, KA_T [2005-2016] Пикап Камионот 2.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.2 Не 3200ccm 160 HP 118 KW (Дизел) За Мицубиши Pajero/Shogun 2011 МК IV [2007-2016] SUV SUV 3.2 Не 3200ccm 170 HP 125 KW (Дизел) За Мицубиши Pajero/Shogun 2011 МК IV [2007-2016] SUV SUV 3.4 Б 5244 S2 2435 103 140 Салон 00/11 - 10/04 S60 јас 2.5 Не 4 WD 2477ccm 167 HP 123 KW (Дизел) За Мицубиши L200 2007 KB_T, KA_T [2005-2016] Пикап Камионот 2.2 Не 3200ccm 160 HP 118 KW (Дизел)
1.2 Не 3200ccm 170 HP 125 KW (Дизел) За Мицубиши Pajero/Shogun 2008 МК IV [2007-2016] SUV SUV 3.Една година Гаранција
2.5 Не 4 WD 2477ccm 136 HP 100 KW (Дизел) За Мицубиши L200 2010 KB_T, KA_T [2005-2016] Пикап Камионот 2.3 T5 Б 5234 T4 2319 184 250 Имот 00/03 - 07/08 V70 II (СР) 2.2 Не 3200ccm 160 HP 118 KW (Дизел) За Мицубиши Pajero/Shogun 2010 МК IV [2007-2016] SUV SUV 3.4 T5 Б 5244 T5 2401 191 260 Салон 04/04 - 10/04 ЗА VOLVO XC90 јас (2002/10 - /) XC90 јас V8 Б 8444 S 4414 232 315 Имот 05/01 - / XC90 јас 3.

Кон својствата

Hysteresis:
22204 07010,22204 0D020,22204 21010,AMMA756
Мерен Опсег:
WLS1-13-215,MR547077 ,13800-63J00
Резолуција:
L321-13-215,ZLY1-13-215,ZL01-13-215
линеарна:
13800-84E00,30713512,8658471,9202199
Тип На Сензор:
Холцер
Повторливост:
L321 13 215, ZLY1 13 215,ZL01 13 215,9 199 202
Тип:
Термички Тип
Чувствителност:
22204-07010,22204-0D020,22204-21010
Бренд Име:
ZCAUTO
Вител Тип:
WLS1 13 215,Г-547077,13800 84E00,8 658 471

Најдобри предлози во категоријата