.

.

Мерцедес W203 ламбда сензор C200 W211 E240 E320 Предните и Задните Кислород O2 Сензор 0015400517 0258006272 0258986615 0258006273

Мерцедес W203 ламбда сензор C200 W211 E240 E320 Предните и Задните Кислород O2 Сензор 0015400517 0258006272 0258986615 0258006273

DEN 1435.20
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Производство Информации Тема Големина : M 18x1,5 Затегнување вртежен момент [Nm] : 45 Кабел Должина [mm] : 300 Диригент Број : 4 Ламбда Сензор : Регулирање на Ламбда Сонда Сензор : Загрева ДЕЛ НЕ. OE БР. БРЕНДОТ ЗА УМЕТНОСТА НЕМА. 15400517 BERU OPH035 001 540 05 17 BERU 0 824 010 320 А 001 540 05 17 БОШ 0 258 986 615 A0015400517 БОШ 0 258 006 273 001 540 05 17 ДЕЛФИ ES20175-12 B1 DENSO DOX-2007 MTE-THOMSON 885340040 MTE-THOMSON 7853.40.040 Модел на Моторот Година МЕРЦЕДЕС-BENZC-КЛАСА (W203) (2000/05 - 2007/08) C-КЛАСА (W203) C 200 Kompressor (203.045) M 111.955 00/05 - 02/06 МЕРЦЕДЕС-BENZC-CLASS Coupe (CL203) (2001/03 - 2011/06) C-CLASS Coupe (CL203) C 200 Kompressor (203.745) M 111.955 01/03 - 02/05 C-CLASS Coupe (CL203) C 230 Kompressor (203.747) M 111.981 01/03 - 02/05 C-CLASS Coupe (CL203) C 230 Kompressor (203.740) M 271.948 02/05 - 08/05 МЕРЦЕДЕС-BENZC-КЛАСА T-Модел (S203) (2001/03 - 2007/08) C-КЛАСА T-Модел (S203) C 200 Kompressor (203.245) M 111.955 01/03 - 02/05 МЕРЦЕДЕС-BENZE-КЛАСА (W211) (2002/03 - 2009/03) E-КЛАСА (W211) E 320 (211.065) M 112.949 02/03 - 08/12 E-КЛАСА (W211) E 500 (211.070) M 113.967 02/03 - 08/12 E-КЛАСА (W211) E 240 (211.061) M 112.917 02/03 - 08/12 E-КЛАСА (W211) E 240 4-matic (211.080) M 112.917 03/03 - 08/12 E-КЛАСА (W211) E 320 4-matic (211.082) M 112.954 03/03 - 08/12 E-КЛАСА (W211) E 55 AMG Kompressor (211.076) M 113.990 02/10 - 08/12 E-КЛАСА (W211) E 500 4-matic (211.083) M 113.969 03/10 - 08/12 МЕРЦЕДЕС-BENZE-КЛАСА T-Модел (S211) (2003/03 - 2009/07) E-CLASS T-Модел (S211) E 240 Т 4-matic (211.280) M 112.917 03/07 - 09/07 E-CLASS T-Модел (S211) E 320 Т 4-matic (211.282) М 112.954 03/07 - 09/07 E-CLASS T-Модел (S211) E 55 Т AMG Kompressor (211.276) M 113.990 03/07 - 09/07 E-CLASS T-Модел (S211) E 500 Т (211.270) M 113.967 03/10 - 09/07 E-CLASS T-Модел (S211) E 500 Т 4-matic (211.283) M 113.969 03/10 - 09/07 E-CLASS T-Модел (S211) E 240 Т (211.261) M 112.913 03/03 - 09/07 E-CLASS T-Модел (S211) E 320 Т (211.265) M 112.949 03/03 - 09/07 МЕРЦЕДЕС-BENZCLS (C219) (2004/10 - 2011/02) CLS (C219) CLS 500 (219.375) M 113.967 04/10 - 10/12 CLS (C219) CLS 55 AMG (219.376) M 113.990 05/01 - 10/12

Кон својствата

Тип:
Вид Греење
Hysteresis:
Стандард
Резолуција:
Стандард
Чувствителност:
Стандард
линеарна:
Стандард
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
Стандард
Повторливост:
Стандард
Бренд Име:
EUSTEIN

Најдобри предлози во категоријата