.

.

ANSHILONG Автомобил Задните Видите Копија Обратна Паркинг Камера, Изградена-во Далечина Скала Линии, Ноќно Водоотпорен Камера

ANSHILONG Автомобил Задните Видите Копија Обратна Паркинг Камера, Изградена-во Далечина Скала Линии, Ноќно Водоотпорен Камера

DEN 479.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Автомобилот Задни Видите Копија Обратна Паркинг Камера, Изградена-во Далечина Скала Линии, Ноќно Водоотпорен Камера
Слика уред : Боја CCD 7070
ТВ систем : PAL/NTSC
Ефективни пиксели : 628*582 пиксели
Сетилните област : 5.78*4.19 mm
Sync. систем : внатрешна
Резолуција : 420 TV Lines
Mininum осветлување : 0.3 Лукс/Ф1.2
S/N сооднос : повеќе од 48db(AGC-OFF)
Електронски shuttter : 1/50-1/100,000 секунди
Видео излез : РКА конектор, 1.0 vp-p,75ohm
Тековната потрошувачка : Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Боја Име:
Црна
Напон:
12V
Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
ANSHILONG
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Пластични
Автомобил Производител:
Должина на Видео Кабел:
6M
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS

Најдобри предлози во категоријата